Діти Героїв українсько-російської війни не зможуть вступати в українські виші без ЗНО

Новини 03 Липня, 2020 7 689

Ілюстрація: "24 Канал"

У раді трапився конфлікт при прийнятті закону, який дозволяє дітям з окупованих територій вступати без результатів ЗНО вступати в українські виші.

Про це у телеграм-каналі повідомив народний депутат від “Європейської Солідарності” Олег Синютка, пише Четверта студія.

“Можливо, це справді добрий сигнал для наших громадян які проживають під російською окупацією, але важливо, щоб це не були нащадки гіві, мотороли і їм подібних… Водночас “Європейська Солідарність” не розуміє, чому в цей перелік не включені діти героїв російсько-української війни?! Ми відстоювали і будемо відстоювати інтереси родин наших героїв, чого б це нам не коштувало”, – написав Олег Синютка.

Нагадаємо, в Україні дозволили учням з тимчасово окупованих територій (ТОТ) вступати в усі виші без проходження зовнішнього незалежного оцінювання.

Документ за основу і в цілому підтримали 310 парламентаріїв.

Цей закон дозволяє вступ за вступними іспитами в межах установлених квот для вступників, які проживають на тимчасово окупованих територіях та територіях населених пунктів на лінії зіткнення, до усіх закладів вищої освіти.

До цього вступ за квотою передбачався лише для вступників, місцем проживання яких є тимчасово окупована територія Автономної республіки Крим та міста Севастополя, до уповноважених закладів вищої освіти.

Коментарі

Позначки: , ,