94
На засіданні львівського НОК
21
Новини 10 Березня, 2024
У перший день Наталія в особистих змаганнях на шаблі недотягнула до медалі, програвши у вирішальному бою з рахунком 14-15
13
Важливо ставитися до процесу планування максимально відповідально, що допоможе домогтися гарних підсумків у гейм-процесі
61
Новини 27 Лютого, 2024
У Хорватії Дзвенислава стала дворазовою чемпіонкою Європи в особистих змаганнях і в командних
30
Спортсменка перемогла іспанську фехтувальницю Люсію Абахо Сальседо у вирішальному поєдинку, що відбувався в італійському Неаполі
19
Дякуємо фехтувальникам і їхнім тренерам за чудовий результат і роботу
18
Україну на турнірі представляли 43 спортсменів. З них двоє – з Львівської області
27
Загалом за першість позмагалися 599 юнаків та дівчат з 23-ох областей. Львівщину на чемпіонаті представили 76 спортсменів
81
Новини 12 Лютого, 2024
Жах
41
Новини 09 Лютого, 2024
У змаганнях взяли участь понад 170 учасників з п’яти областей України. Львівська область посіла перше загальнокомандне місце з результатом 238 очок
20
Новини 08 Лютого, 2024
Відкриття відбулося у вигляді телемосту між Києвом, Київською областю, Дніпропетровщиною, Одещиною та Львівщиною
31
Наш Василь Кравчук, Львівʼянин, здобув золоту медаль з біатлону в гонці middle на 10 км у класі сидячи LW10-12