Садового просять впорядкувати могили захисників у Львові

Галерея 04 Березня, 2024 146

Звернення екс-голови ЛОВА Олега Синютки

Мера Львова Андрія Садового просять впорядкувати могили захисників у Львові.

Як пише Четверта студія, про це у Фейсбуці написав екс-голова ЛОДА, нардеп від ЄС Олег Синютка.

“Владо, вшануй героїв! У березні 2022 року на Марсовому полі Личаківського кладовища вперше зʼявилися могили новітніх Героїв російсько-української війни!

З того часу минуло вже ДВА роки:

– з’явилась впевненість, що ці могили не будуть сплюндровані московитами, як поховання Січових стрільців чи воїнів УГА у минулому столітті;

– люди приходять сюди, щоб віддати шану та вдячність за можливість жити і мріяти;

– сюди навіть приходять очільники області і міста коли приїжджають офіційні делегації чи проходять інші «офіціози»…

За всіма канонами християнства, та, врешті, і звичайної моралі тут вже рік як мали б бути встановлені надмогильні пам’ятники кожному Герою! Але, на жаль, їх немає, хоча є кошти на шліфування бруківки на площі Ринок, чи на будівництво нових «острівців безпеки», чи…

«Універсальна ідея» Садового про конкурси тут недоречна, бо впевнений – ніхто не зважиться споруджувати пам’ятники відмінні від тих надмогильних хрестів, які споруджені на іншій стороні Личакова, де поховані побратими Героїв!

Звертаюсь до влади міста – вшануйте Героїв, впорядкуйте могили! Наші воїни і їх родини на це заслуговують!!! Це найменше, що можна і треба зробити для них ! А, можливо, це треба ще більше для нас – тих, хто завдяки їм живий!”, – написав Синютка.

Коментарі

Позначки: , , , , , ,