Геращенко: На Рівненщині 14-річний хлопець проводить незаконне опитування

Вибори-2020 25 Жовтня, 2020 1 102

Народна депутатка України від “ЄС” Ірина Геращенко у своєму Фейсбуці виклала світлини, на яких 14-річний хлопець залучений до так званого опитування від Президента Зеленського, інформує “Четверта студія”.

За словами політика, факт зафіксований у місті Костопіль Рівненської області.

“Я публічно звертаюся до омбудсмена Людмили Денисової, дитячого омбудсмена Миколи Кулеби негайно надати цьому правову оцінку. Зрозуміло, що діти пішли працювати зв 1000 гривень не від хорошого життя, не від « закінчення епохи бідності». Але це ще огидніше, ніж передвиборча гречка пенсіонерам”, – написала Ірина Геращенко.

Народна депутатка також звернулася до першої леді Олени Зеленської.

“На жаль, ваш чоловік, який сьогодні має бути гарантом Конституції і захищати кожну українську дитину, насправді, організував ось цю авантюру, коли підлітки, школярі залучені до псевдоопитування, що є грубим порушенням і закону і просто норм моралі. Ви неодноразово декларували, що в сфері Ваших турбот- українські діти, і я вірю, що Ви щиро вболіваєте за них . « Європейська Солідарність» звертається до Вас із закликом- силою Вашого авторитету припинити цю ганьбу, звернутися до Вашого чоловіка і підконтрольних йому слуг з проханням негайно відпустити всіх дітей і підлітків, залучених до цієї афери, додому, до батьків”, – підсумувала Ірина Геращенко.

https://www.facebook.com/iryna.gerashchenko/posts/3399063893514733

Коментарі

Позначки: , , ,