У Львові пасажири самостійно відкриватимуть двері у трамваях (ВІДЕО)

Суспільство 11 Лютого, 2022 92

У Львові трамвай влаштувати дріфтинг, фото Зручне місто

У місті починають тестувати персоналізоване відкривання-закривання дверей “задля збереження тепла”

З 14 лютого по 31 березня триватиме тестування режиму персоналізованого відкривання-закривання дверей «Збережемо тепло разом». Про це за інформацією ЛКП «Львівелектротранс».

Про це пише Четверта студія з посиланням на прес-службу ЛМР,

Зазначаєється, що доступ на відкривання дверей у трамваях, де це передбачено, водії електротранспорту надаватимуть пасажирам постійно, окрім годин пік в будні дні (з 7:00 по 10:00 та з 16:00 по 20:00), а також ситуативно, зважаючи на наявність пасажирів на зупинках.

Відтак, пасажири за допомогою спеціальної кнопки зможуть відчиняти двері як зсередини – щоб вийти, так і зовні  – щоб зайти у салон трамвая.

Працюватиме ініціатива на маршрутах № 8,2,1.

Нагадаємо, відповідно до наказу директора підприємства, опалення у салонах трамваїв та тролейбусів вмикає водій при зниженні температури довкілля до -2 градусів і нижче. «Усі водії ознайомлені з цим наказом, додатково проводять контрольні перевірки щодо його дотримання», – зазначили у ЛКП «Львівелектротранс».

Така ініціатива за словами чиновників  діє для забезпечення економії витрат на опалення салонів трамвайних вагонів КТ4-D і марки «Електрон» та комфортного перевезення пасажирів у холодний періоду.

Коментарі

Позначки: ,