Зеленський задля нормалізації відносин з Росією готовий придушити боротьбу за ідентичність та успішність України, – Чийгоз

Новини 22 Січня, 2020 199

Зеленський у Трускавці, 03.09.19, фото: 4studio

Влада Зеленського головним зовнішньополітичним вектором обрала нормалізацію відносин з Росією на їхніх умовах і ці дії можуть коштувати Україні дуже дорого.

Про це заявив народний депутат з фракції «Європейська Солідарність» Ахтем Чийгоз в ефірі «Прямого».

«Я бачив, як дискредитується те, що було пов’язане з нашою боротьбою 26 лютого 2014 року. Я усе це пройшов там, у своєму довгому слідстві, де дискредитувалася влада України, яка називалася “хунтою”. Народ України, який називався слідчими «недонарод». Лідери моєї нації, яких називали «грантоїдами» які прилаштувалися на американські гроші. Я це все пройшов», – сказав депутат.

Ахтем Чийгоз наголосив, що російські окупанти систематично дискредитують протидію кримських татар російській анексії Криму окупанти стали звеличувати зрадників.

«26 лютого 2014 року визначило червону межу боротьби кримських татар та інших громадян України за цілісність України. І щоб це все показати з точки зору негативу, потрібно було  цю подію дискредитувати.

І на тлі цього звеличувалися зрадники, покидьки, негідники, які протистояли правильному, доброму і справедливому руху громадян України в Криму», – зауважив політик.

Народний депутат наголосив, що чинна українська влада заради нормалізації відносин з Росією готова придушити боротьбу за ідентичність і успішність України.

«Ми говоримо, що 26 лютого – день опору окупації громадян України в Криму. А вони його називають днем звільнення і вішають табличку. Те ж саме відбувається тут, в Україні. Голова Верховної Ради сказав, що для прийняття стількох важливих законів, необхідно було порушувати регламент. Тобто заради оцього «яка різниця» потрібно придушити національну боротьбу за ідентичність, за незалежність, за успішність країни. Треба придушити і розмазати, а потім буде «яка різниця» І вектор буде визначено. Уже не приховують, що вектор повинен бути в нормалізації відносин з усіма, а за замовчуванням – з Росією. Ось у чому небезпека», – підсумував політик.

Коментарі

Позначки: ,