“За майбутнє” проведе праймеріз у Львівській області

Новини 13 Липня, 2020 552

За майбутнє

Політична партія «За майбутнє» першою серед політичних сил на Львівщині проведе партійні праймеріз серед кандидатів у депутати на місцевих виборах, що відбудуться у жовтні цього року.

Про це повідомив керівник обласного партосередку Ігор Телішевський, пише Четверта студія.

«Праймеріз це хороша політична традиція, яка прийшла зі Заходу. Це дозволяє нам висунути у кандидати у різні рівні рад найсильніших, найвпізнаваніших депутатів, яким довіряє громада. Власне, саме мешканці Львівщини, прихильники нашої політсили визначатимуть, хто представлятиме їх в ОТГ, районних радах, обласній раді тощо», – заявив Ігор Телішевський.

За його словами, це дасть можливість побачити хто має підтримку серед населення, кому люди довіряють та хочуть бачити своїм представником у раді.

«Значення праймеріз у тому, що вони дозволяють кандидату ще до початку виборчої кампанії дізнатись рівень підтримки серед громадян. Символічно, що саме партія «За майбутнє» стала першою серед інших політ сил проводити внутрішньопартійні праймеріз. Саме це і є ознакою якісних змін у політиці. Майбутнє за відкритими партійними списками, за впровадженням демократичних стандартів у діяльності партій в Україні», – додав Ігор Телішевський.

Він повідомив, що кандидатів у депутати від партії «За майбутнє» обиратимуть за професійними навичками, впізнаваністю та довірою серед громадян, хорошою репутацією у громаді, яку він представлятиме.

Долучитись до команди «За майбутнє» можна також за посиланням.

«ЗА МАЙБУТНЄ» ПРОВЕДЕ ПРАЙМЕРІЗ НА ЛЬВІВЩИНІ❗️Політична партія «За майбутнє» першою серед політичних сил на Львівщині…

Опубліковано За майбутнє – Львівщина Понеділок, 13 липня 2020 р.

Коментарі

Позначки: ,