Виправдання агресії Росії проти України – це злочин, який має бути покараний, – Ахтем Чийгоз

Новини 26 Грудня, 2019 57
Ахтем Чийгоз

Ахтем Чийгоз

Зеленський має надати відповідну реакцію на спроби російських пропагандистів виправдати агресію Росії проти України, відсутність реакції з боку влади є неприпустимою.

Про це заявив народний депутат з фракції «Європейська Солідарність» Ахтем Чийгоз в ефірі «Прямого».

«Поширення російської пропаганди, яка виправдовує вбивства і напад на Україну – це злочин і він повинен бути покараний. Ми не можемо не коментувати й не вимагати цього від нової влади. Ми всі розуміємо і кажемо про те, що звідки виходять причини. Звісно, зараз влада демонструє скоріше репресії стосовно тих, хто зі зброєю в руках захищав незалежність. Є прямий тиск і на волонтерів, і на патріотів», – заявив Чийгоз.

Політик зазначив, що після президентських виборів до України повернулися представники режиму Януковича, які імовірно мали відношення до окупації Криму і частини Донбасу.

Він наголосив, що «Європейська Солідарність» пропонує парламенту ухвалити закони, які зафіксують статус Криму та захищають корінні народи, тому що це допоможе відстоювати позицію України на міжнародній арені.

«Ми пропонуємо цій владі прийняти відповідні закони, які не дозволять маніпулювати й нести пропаганду в спільноту. Закони стосовно зміни статусу Криму, кримськотатарського народу, корінних народів. Це все ті інструменти, які будуть дуже болючі для нашого ворога, і які укріплять Україну і дадуть можливість на міжнародній арені знову посилювати наші позиції», – додав Чийгоз.

Коментарі

Позначки: ,