Влада йде шляхом Януковича: Синютка про посилену охорону Зеленської у Львові

Новини 12 Листопада, 2021 330

Олег Синютка голосує на виборах 2020, фото 4studio

Посиленні заходи безпеки у Львові до візиту першої леді Олени Зеленської, нагадують часи президента-втікача Віктора Януковича, який теж боявся власного народу.

Про це в ефірі “Прямого” заявив народний депутат фракції “Європейська Солідарність” Олег Синютка, пише Четверта студія.

“Ви, знаєте, останній у Львові, так по закутках, ховався Янукович. І люди, які ховаються від власного народу, ні нащо в цій державі претендувати не можуть”, – наголосив Синютка.

Нардеп підкреслив, що чинна влада не просто уникає українців, а панічно боїться свого народу.

“І дуже прикро, що сьогодні влада пішла так далеко від людей, вона не просто уникає людей, а вона боїться людей”, – зауважив Олег Синютка.

Водночас народний обранець переконує, що охорона для державних осіб це нормально, проте ситуація у Львові свідчить, що влада боїться власного народу.

“Чи потрібні заходи безпеки? звичайно, що потрібні. Чи потрібна державна охорона людям, які згідно зі статусом мають відповідні можливості? Звичайно, що потрібна. Але даруйте, це місто відрите для світу. Львів це місто гостинне для тисяч людей”, – пояснив Синютка.

“І боятися власного народу — мені здається це шлях в нікуди. Цей шлях пройшов Янукович, і якщо люди хочуть пройти цим шляхом, то вони йдуть правильно, – сказав Синютка.

Через візит Першої леді Олени Зеленської до Львова, який проходить 12-13 листопада, на деяких вулицях міста поліція заборонила людям визирати у вікна. Пояснили це тим, що Зеленську охороняють снайпери і вони можуть відкрити вогонь.

Коментарі

Позначки: