В Україну рвуться сотні іноземців: прикордонники викликали поліцію і Нацгвардію (ВІДЕО, ФОТО)

Новини 15 Вересня, 2020 272

Фото: ДПСУ

ДПСУ вимушена обмежити пропуск транспортних засобів та громадян в пункті пропуску «Нові Яриловичі»

На білорусько-українському кордоні сотні паломників-хасидів намагаються потрапити в Україну через один з пунктів пропуску – таким чином паломники, які прямують в Умань на святкування Рош га-Шана, спробували обійти “карантинну” заборону на в’їзд.

Як пише “Четверта студія”, у ДПСУ повідомили, що голова ДПСУ зустрівся з групами іноземних громадян, які намагаються потрапити в Україну попри обмеження в’їзду. В одному з пунктів пропуску в межах Чернігівської області фіксується прибуття груп іноземних громадян, які попри обмеження в’їзду намагаються потрапити в Україну.

Як зазначається, прикордонники охороняють кордон з Республікою Білорусь у посиленому режимі. Метою таких заходів є недопущення будь-яких провокацій, нестандартних ситуацій та запобігання незаконному проникненню в Україну груп іноземців.

Сергій Дейнеко зустрівся з представниками іноземців та довів вимоги Постанови КМУ, щодо обмеження в’їзду іноземців. Він зазначив, що кожен іноземний громадянин повинен поважати закони України та правила, які регламентують перетин державного кордону. Також Голова відомства чітко наголосив на недопущенні порушення кордону іноземцями, адже вони нестимуть за це відповідальність, а прикордонники не допустять спроб порушення кордону.

Відмітимо, наразі ДПСУ задіяла резерви відомства та організувала взаємодію з підрозділами Національної поліції та Національної гвардії України.

Ситуація залишається контрольованою.

“Ситуація в пункті пропуску «Нові Яриловичі», що на кордоні з Білоруссю в Чернігівській області залишається контрольованою. Спроб незаконного перетину держрубежу не допущено. На цьому напрямку почали прибувати значні групи іноземців, які прагнули потрапити в нашу країну попри обмеження, що діє за рішенням Уряду до 28 вересня.
Іноземні громадяни після надання їм всіх необхідних роз’яснень з боку українських прикордонників продовжують перебувати на території Білорусі між українським та білоруським пунктами пропусків.

Водночас ДПСУ була вимушена обмежити пропуск транспортних засобів та громадян в пункті пропуску «Нові Яриловичі» зважаючи, що знаходження значної кількості іноземців, фактично на проїжджій частині, призводить до ускладнення руху автівок та може нести загрозу життю громадян.

Про таке рішення, націлене на безпеку громадян, прикордонники поінформували білоруську сторону. Наразі у співпраці з прикордонниками РБ здійснюється перенаправлення транспортних засобів на інші пункти пропуску”,- зазначає ДПСУ.

https://www.facebook.com/DPSUkraine/videos/2113394248795648/?__xts__[0]=68.ARBEkgElYPf0bG0xZ0e3cLxnnm4mpuUB3vtHDlPANudnMjI7fsJk1QrByF4qXZnknDKZ-O8TQ7ewQPtekULqjKMd8VdFvn6pnCHRgmSO7wM23QrvSk63TCf8JPtt0u76xvh2p2bpKhB33nA946PtLJNnPhGBUdHncjaCvd8BHGPnpcS1OLp8UPkLSurSx9EZUVSwqnkFBekGRbvDqM68gMVByyY79R4xS4awpwpj73YAXGrnNdN6r7fwOcCRiugrH4HOqZDKFc_37H8wGRcsY-I8tECq8D6SkfXS1ZNeJkJtKa8x76o_-tgPE353lk2FnAIruM5AYLXrhPj6Xk3C_sRwgg&__tn__=k*F&tn-str=k*F

 

Як повідомлялося, в Ізраїлі оголосили загальнонаціональну ізоляцію.

Як повідомлялося, в Умані хасиди зносять карантинні загородження.

 

Коментарі

Позначки: , , , , , , ,