Рейтинг Олега Синютки у Львові зростає, – соціологічне дослідження

Новини 06 Березня, 2020 407

Як Синютка і Княжицький зустрічались із львів’янами. Фото 4studio

Рейтинг народного депутата України від “Європейської Солідарності” Олега Синютки у Львові зростає.

Про це свідчать дані соціологічного дослідження агенції “ФАМА”, пише Четверта студія.

Згідно із даними, рейтинг Олега Синютки як потенційного кандидата на мери Львова у лютому у Львові становить 9,4%.

“У жовтні показник становив 7,2%”, – відзначають соціологи.

Ядро рейтингу становить 4,8%, резерв – 6,2%, натомість потенціал рейтингу становить 13,5%.

Довідка:

Дослідження структури електорального поля проводилося соціологічною агенцією Fama у лютому 2020 року у Львові.

Дослідження проводилося методом face to face інтерв’ю, польові роботи тривали з 8 по 14 лютого 2020 року Соціологічною агенцією Fama. Загалом було опитано 800 мешканців Львова, віком від 18 років. Застосовувалася багатоступенева пропорційна стратифікаційна вибірка з квотою на останньому щаблі.

Загальна вибіркова сукупність була розподілена пропорційно між всіма адміністративними районами міста Львів (6 районів). Дизайном вибірки було передбачено також опитування мешканців м. Винники [включено у структуру Личаківського району], смт Брюховичі [Шевченківський район], смт Рудно [Залізничний район], адже вони також беруть участь у виборах до місцевих органів влади. 

Інтерв’юерам заборонялося опитувати на інших вулицях, за винятком ситуації, коли таке узгоджувалось із бригадиром. Квотами в соціологічному дослідженні виступали дві соціально-демографічні характеристики: стать, вік. Інтерв’юери не мали права опитувати: громадян, реєстрація місця проживання яких перебуває поза межами округу, гостей, знайомих, родичів, що завітали до господарів, осіб у стані алкогольного сп’яніння.

Теоретична похибка репрезентативності вибірки з довірчою ймовірністю 0,954 не перевищує 3,5% для показників близьких до 50%, не перевищує 3,0% для показників близьких до 25% або 75%, не перевищує 2,1% для показників близьких до 10% або 90%, не перевищує 1,5% для показників близьких до 5% або 95%, не перевищує 0,7% для показників близьких до 1% або 99%.

Коментарі

Позначки: ,