Порошенко і “Європейська Солідарність” є головною опозиційною силою до партії Зеленського, – СОЦИС

Новини 30 Вересня, 2020 171
«Європейська Солідарність» проголосувала за ухвалення законопроекту про зняття депутатської недоторканності, - Порошенко

«Європейська Солідарність» проголосувала за ухвалення законопроекту про зняття депутатської недоторканності, - Порошенко

Партія “Європейська Солідарність” та її лідер Петро Порошенко є головною опозиційною силою до партії Зеленського “Слуга народу”.

Про це свідчать результати опитування, яке провів центр СОЦИС у вересні, пише “Четверта студія” з посиланням на “Прямий”.

Якби вибори президента відбулися найближчої неділі, серед тих, хто готовий голосувати й визначився, за Володимира Зеленського готові проголосувати 30,1%, за Петра Порошенка – 18,9%. За Юрія Бойка – 14%, Ігоря Смешка 8,5%, Юлію Тимошенко – 7,4%.

Якби парламентські вибори відбулися найближчої неділі, за партію “Слуга народу” готові проголосувати 23,3%, за “Європейську Солідарність” 18,4%, за “Опозиційну платформу – За життя” – 14.3%, за “Батьківщину” – 8,3%.

Інші партії набирають менше ніж 5%.

На запитання “Хто є реальною опозицією до нової влади в Україні?” майже 27% опитаних назвали партію “Європейська Солідарність”, 24.3% – ОПЗЖ, 9,2% – “Батьківщину”, 4,8% – “Голос”.

59,9% респондентів вважають, що події в Україні розвиваються у неправильному напрямку, позитивно курс політики Зеленського оцінюють 23,6% опитаних.

Дослідження проводилось 18-28 вересня 2020 року методом телефонного опитування по всій території України, окрім АР Крим та непідконтрольної частини Донецької та Луганської областей. Загалом було опитано 2000 респондентів у віці старше 18 років;

Статистична похибка дослідження не перевищує 2,2%.

Коментарі

Позначки: , , ,