Мінуси в усіх сферах – це і є результат президентства Зеленського, – Герасимов

Новини 05 Червня, 2020 293
Володимир Зеленський. Фото з відкритих джерел.

Володимир Зеленський. Фото з відкритих джерел.

Результат роботи обох урядів Зеленського – лише мінуси і провали, відповідальність за які несе виключно президент, адже саме він і формував команду цих “професіоналів”.

Як пише “Четверта студія” з посиланням на “Прямий”, про це співголова фракції “Європейська Солідарність” Артур Герасимов зауважив в ефірі одного з українських телеканалів.

“МВФ владі не допоможе тому, що не в ньому справа і не в коронавірусі. Все почалося задовго до коронавірусу. Не в грудні, коли вони створили комітет порятунку промисловості від самих себе. Ще задовго до коронавірусу Зеленський заявляв, що економіка спіткнулася і впала. Тому питання не в коронавірусі, а в непрофесійності цієї команди”, – наголосив Герасимов.

“Їм передали країну на підйомі після кризи, спровокованої російською агресією. 4,5% зростання економіки, десятки мільярдів гривень на єдиному казначейському рахунку держави, 22 млрд дол. золотовалютних резервів, вчасні виплати зарплат і пенсій. І що ми маємо зараз – економіка летить вниз, промисловість летить вниз, дірка в бюджеті 300 млрд гривень. Мабуть, миші з’їли гроші, ті самі, які з’їли в них і 2700 вагонів державного зерна, ті самі, які 5 млрд грн з’їдають кожного місяці у них в податковій”, – зауважив Артур Герасимов.

“На жаль, скрізь повний мінус. Мінус по промисловості, мінус по ВВП, мінус в бюджеті. Це і є математика непрофесійності Зеленського і його оточення”, – переконаний співголова фракції “Європейська Солідарність”.

“Що стосується урядів, то був перший уряд Зеленського, зараз другий уряд Зеленського. Другий, до речі, такий поганий, що навіть самі “слуги” не підтримали його програму, точніше, так звану програму, бо її програмою язик не повертається назвати. Але маємо розуміти, що абсолютну владу в цій державі зараз має одна людина – Володимир Олександрович Зеленський. І він ухвалює всі рішення”, – нагадав Герасимов.

“Виявилося, що великою країною управляти – це не відосіки записувати, це треба професійно ухвалювати дуже важкі рішення. Саме тому вся опозиція вважає, що цей уряд треба відправляти у відставку. Я сподіваюсь, що у Зеленського вистачить політичної волі наступний уряд зробити з професійних людей, які зможуть пом’якшити глибину падіння, куди зараз валиться вся економіка”,- підкреслив Артур Герасимов.

Коментарі

Позначки: ,