Мешканці Яворівщини з місцевого заказника налагодили незаконний збут піску на будови

Новини 06 Липня, 2018 27

Орнітологічний заповідник "Чолгинський!. Фото: IGotoWorld

На Львівщині припинили незаконний видобуток корисних копалин на території орнітологічного заказника.

Як повідомили у  відділі комунікації Головного управління Націонльної поліції у Львівській області, працівники Управління захисту економіки Львівщини спільно з працівниками прокуратури викрили та припинили діяльність групи осіб, які здійснювали незаконний добуток корисних копалин.

Попередньо встановлено, що троє мешканців Яворівського району, не маючи відповідних дозвільних документів, організували на території орнітологічного заказника місцевого значення видобуток піску, який у подальшому реалізовували як будівельний матеріал мешканцям та юридичним особам регіону.

Відкрито кримінальне провадження за ознаками кримінального правопорушення, передбаченого ч.1 ст.252 КК України (умисне знищення або пошкодження територій, взятих під охорону держави, та об’єктів природно-заповідного фонду). Санкція статті передбачає покарання – штраф від ста до двохсот неоподатковуваних мінімумів доходів громадян або обмеження волі на строк до трьох років. Триває досудове розслідування.

Довідка. Чолгинський заказник — ортінотологічний заказник місцевого значення розташований у межах Яворівського району неподалік від міста Яворова. Площа 820 га. Створений 1997 року.

Територія заказника охоплює лісовий масив з двома водоймами штучного походження, а також водно-болотний природний комплекс. Місце зупинки під час сезонних міграцій водоплавних птахів, у тому числі рідкісних, занесених до Червоної книги України.

Фото ГУ Нацполіції у Львівській області

Коментарі

Позначки: