Голові Волинської ОДА депутати висловили недовіру

Новини 10 Грудня, 2020 98

Фото: Суспільне

За результати голосування, 49 новообраних депутатів вирішили висловити недовіру нинішньому голові облдержадміністрації Юрію Погуляйко.

На позачерговій сесії восьмого скликання депутати хотіли заслухати звіт голови ОДА про виконання бюджету 2020, але Юрій Погуляйко не прийшов. Висловити недовіру голові запропонував депутат фракції “За майбутнє” Володимир Бондар. 51 обранець підтримав рішення.

Про це повідомляє Суспільне, пише “Четверта студія”.

За недовіру депутати голосували таємно. Перед цим утворили лічильну комісію. На голосування виділили 60 хвилин.

Участь в голосуванні взяли 57 депутатів. За недовіру голові ОДА Юрію Погуляйку проголосували 49 обранців. Проти – 4, утрималися – 4. Рішення тепер мають направити президенту.

Після голосування на сесію з’явився голова ОДА. Розмова з депутатами відбулася на підвищених тонах. “Не хочу вас бачити, ваші морди”, – сказав обранцям очільник адміністрації.

Позицію Юрія Погуляйка також оприлюднили на сторінці облдержадміністрації. З його слів, на сесію голову ОДА не запросили. А про неможливість звітувати про бюджет до кінця фінансового року Юрій Погуляйко інформував раніше.

“Я обов’язково прозвітую перед депутатським корпусом про виконання бюджету 2020 року, однак, не раніше січня – лютого 2021 року, зокрема, лише після виконання бюджету за 2020 рік та його затвердження Міністерством фінансів України”, – йдеться у дописі на сторінці ОДА.

Коментарі

Позначки: ,