На Волині скоротили кількість санітарно-карантинних пунктів пропуску

Коронавірус 29 Квітня, 2020 247

Ілюстрація / REUTERS

На Волині намітилась тенденція до стабілізації санітарно-епідеміологічної ситуації

На Волині скоротили кількість санітарно-карантинних пунктів пропуску. Таке рішення прийняли на засіданні регіональної комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій, заслухавши попередньо інформацію про епідемічну ситуацію в області. Про це інформує прес-служба Волинської ОДА, пише Четверта студія.

Зокрема, як поінформувала головний державний санітарний лікар Волинської області Наталія Янко, за результатами аналізу захворюваності за березень-квітень цього року на Волині намітилась тенденція до стабілізації санітарно-епідеміологічної ситуації.

Запроваджені карантинні та додаткові обмежувальні заходи дали позитивний результат та посприяли тому, що різкого спалаху захворюваності на COVID-19 на території області не спостерігається.

Однак, зафіксовані осередки підвищеної захворюваності на окремих територіях. Загострення епідемічної ситуації та найбільші темпи приросту кількості зафіксованих випадків відбулися у місті Нововолинську та Старовижівському районі. 31 % (85 осіб) від усієї кількості хворих на коронавірусну хворобу зареєстровано саме на цих адміністративних територіях.

Відтак, рішенням регіональної комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій кількість санітарно-карантинних пунктів пропуску на Волині значно зменшили та залишили діяти лише при в’їзді-виїзді на територію міста Нововолинська та Старовижівського району.

Слід зазначити, що послаблення деяких карантинних заходів відбувається і загалом на рівні держави. Як повідомила заступниця голови облдержадміністрації Тетяна Щербак в ході засідання комісії, сьогодні Уряд вніс зміни до постанови №211 від 11 березня 2020 року, якими впорядкував діяльність агропродовольчих ринків на період карантину.

«Ми чекаємо опублікування в Урядовому кур’єрі прийнятої постанови завтра, 30 квітня, після чого ринки в області зможуть запрацювати, однак, лише з дотриманням усіх санітарно-гігієнічних умов», – наголосила Тетяна Щербак.
Також наголошуємо, що карантин та додаткові обмежувальні протиепідемічні заходи в державі продовжено до 11 травня. Відтак, необхідно і надалі дотримуватись усіх норм карантину, аби якнайшвидше Україна повернулася до звичного ритму життя.

Коментарі

Позначки: , ,