Ремонт багатостраждальної вул. Личаківської добігає кінця (ФОТО, ВІДЕО) - Четверта студія

Ремонт багатостраждальної вул. Личаківської добігає кінця (ФОТО, ВІДЕО)

Галерея 07 серпня, 2018 901

Сьогодні відбулася чергова виїзна нарада під головуванням заступника міського голови Львова з питань житлово-комунального господарства Сергія Бабака щодо стану реалізації проекту з капітального ремонту вул. Личаківської на ділянці від вул. Мечникова до вул. Пасічної.

Участь в огляді відремонтованої дороги взяли представники ЛКП «Львівавтодор», Личаківської Р А, підрядники. Також були присутні мешканці, громадські активісти та депутати ЛМР.

“Сьогодні ми провели черговий огляд ремонту вул. Личаківської, який вже йде до завершення. Ми планували до 15 серпня відкрити вулицю для проїзду транспорту. Так виглядає, що виходимо на ці терміни. Єдине, що є затримка за ПАТ «Львівобленерго» — є їхній кабель, який потрібно перекласти. Тому поки нема впевненості, що вони встигнуть це зробити, але маємо надію, що встигнуть.

З 15 серпня плануємо відкрити дорогу. Після відкриття перескеруємо громадський транспорт на звичну схему роботи, щоб усім було зручно добиратися.

Також під час сьогоднішнього огляду вже відремонтованої дороги почули думки людей. Це не перша наша зустріч і спілкування з мешканцями щодо ремонту вул. Личаківської. Є доречні зауваження, які ми врахуємо і поправимо. Однак, є також такі речі, які не можуть бути зреалізовані, бо це магістральна дорога і є державні будівельні норми.

Зустрічі з мешканцями у нас відбувалися протягом багатьох місяців — були зустрічі з мешканцями і на місці, і в мене в кабінеті. Щось поправляли, щось пояснювали, чому саме так краще, або не можна по-іншому, бо є державні будівельні норми. Адже проект ремонту вулиці проходить державну експертизу, яка перевіряє проект відповідно до дотримання цих норм. Якщо щось не відповідає ДБН, то проект не проходить експертизи і до роботи не можна приступити. Якщо експертизу пройшли — то все законно і у відповідності до встановлених норм. Отож, ми мали погоджений проект, реконструкція вулиці завершується, візуально виглядає, що роботи зроблені добре. Тепер залишається вчасно її відкрити для проїзду транспорту”, — наголосив Сергій Бабак, заступник міського голови Львова з питань житлово-комунального господарства.

Нагадаємо, 25 березня 2017 року розпочався капітальний ремонт вул. Личаківської (на ділянці від вул. Мечникова до вул. Пасічна з розворотним кільцем). Тендер на виконання робіт виграла компанія ТзОВ «Онур». Орієнтовна вартість робіт 6 млн. євро. Тут передбачена капітальна реконструкція дорожнього покриття, заміна трамвайної колії, контактної мережі та інженерних мереж, зокрема колектора.

Реконструкція вулиці здійснювалася у три етапи. Перший етап — це роботи на перехресті вул. Личаківської з вул. Мечникова. Другий етап — роботи на ділянці від вул. Круп’ярської до вул. Б. Котика. І третій етап — від вул. Б. Котика до вул. Пасічної.

У серпні 2017 р були повністю завершенні роботи на перехресті вул. Личаківська-Мечникова. Тут замінено 30 м колектора, діаметром 1200 мм, який знаходився на глибині 7,5 м. Замощенні тротуари, викладена бруківка і поставлено 8 опор контактної мережі. З 18 вересня 2017 р. здійснюється повноцінний рух трамваїв.

У зв’язку із відкриттям у липні цього року для проїзду транспорту вул. Долішньої, маршрут № 39 повернувся на свою існуючу схему руху, яка було до об’їзду. Натомість рух усіх інших маршрутів, які курсують по вул. Личаківська, не змінився, оскільки вул. Колумба є односторонньою та вузькою для проїзду двох маршруток. Тому лише після повного відкриття для проїзду вул. Личаківська громадський транспорт відновить свій рух згідно існуючих схем, які діяли до початку ремонтних робіт на вул. Личаківська.

Капітальний ремонт вулиці Личаківської на завершенні

Огляд капітального ремонту вул. Личаківської

Огляд капітального ремонту вул. Личаківської

Огляд капітального ремонту вул. Личаківської

Огляд капітального ремонту вул. Личаківської

Огляд капітального ремонту вул. Личаківської

Огляд капітального ремонту вул. Личаківської

Огляд капітального ремонту вул. Личаківської

Огляд капітального ремонту вул. Личаківської

Коментарі

Позначки: ,