Львівський обласний онкоценр очолив Олег Дуда

Новини 26 Квітня, 2024 171

Хірург-онколог та депутат Львівської обласної ради став переможцем відкритого конкурсу

Львівський обласний онкоценр очолив Олег Дуда

Хірург-онколог та депутат Львівської обласної ради став переможцем відкритого конкурсу.

Крайнє засідання конкурсної комісії з обрання керівника нашої комунальної медустанови відбулося сьогодні, 26 квітня.

Про це пише Четверта студія.

Кандидатуру Олега Дуди всі її члени підтримали одноголосно. 

Олег Дуда був єдиним кандидатом на посаду генерального директора Львівського онкологічного регіонального лікувально-діагностичний центру.

Від листопада 2023 року він є в.о генерального директора цієї важливої для цілої України лікарні. До того працював заступником генерального директора з хірургічної роботи. 

Олег Дуда є також головою фракції «Європейська Солідарність» в обласній раді та активно займається громадською діяльністю. З 2017 по 2021 року – голова Українського лікарського товариства у Львові, член Головної Управи УЛТ у Львові. Також є головою Регіональної ради відзнаки «Орден Святого Пантелеймона».

«Хочу подякувати Олегу Романовичу за розуміння проблематики медзакладу, який особливо під час повномасштабного вторгнення став надією для пацієнтів із цілої України; за добрий аналіз викликів, які стоять перед нашим обласним онкоцентром, за готовність брати на себе відповідальність.

Бажаю наснаги новому головному лікарю та реалізації всіх його добрих задумів у роботі! 

А головне — якнайбільше вдячних людей, яким в обласному онкоцентрі повернуть надію і здоров’я!», – наголосив в о голови Львівської обласної ради Юрій Холод.

Коментарі

Позначки: , , ,