У Львові триває фестиваль йоги

Більше 200 львів’ян прийняли виклик від фестивалю LvivYogaDay і розпочали свій ранок з хатха-йоги та медитації в парку.

З 1 по 22 червня у Львові проходить масовий YogaChallenge – 22 дні безкоштовних занять з хатха – йоги та медитації, які розпочинаються щоранку у парку ім. І. Франка. Така соціальна акція  – це початок фестивалю Lviv Yoga Day, який створений аби відсвяткувати міжнародний день йоги.

«Приємно, що ідея поділитись з друзями знанням про йога-стиль життя переросла в таку масштабну акцію. Перші челенджі в 2016 збирали близько 30 людей, а зараз в парку зібралось 250 людей, і це  тільки початок. Щороку у Львові стає все більше тих, хто відкриті до нового і корисного. Саме для рішучих змінювати своє життя та свідомість людей ми і створили проект LvivYogaDay», говорить організатор Марічка Кропатницька.

«Це вже мій другий Yoga Challenge. Перший  став поштовхом для саморозвитку,  я почав займатись щодня, і відчув дуже позитивний вплив. У мене не тільки перестала боліти голова та спина, я почав розуміти як працює моє тіло, а головне все в мому житті наповнилось змістом. А найкраще в челенжі це є медитації.  Вони дуже надихають! Позитивний заряд на цілий день і ти можеш творити класні речі. YogaChallenge закінчується, але йога  стає частиною життя і завжди зі мною», зауважуює Дарія Мельничук.

Практика буде корисною для всіх: дітей, дорослих та людей літнього віку. Спеціально розроблений комплекс вправ не потребує особливої фізичної підготовки.

З собою потрібно взяти килимок та зручний одяг.

Вхід вільний.

Коментарі

Позначки: ,