Зразки тестів ЗНО з іноземних мов – вже у відкритому доступі

Новини 20 листопадаа, 2017 25

Ілюстративне фото

Це завдання, що за типами та кількістю аналогічні тим, які будуть під час основної сесії зовнішнього незалежного оцінювання

У зв’язку з додаванням до тестів ЗНО з іноземних мов частини “Аудіювання” Центр оцінювання якості освіти оприлюднив демонстраційні зразки тестів.

“У 2018 році до сертифікаційних робіт з іноземних мов додано нову частину – “Аудіювання”. Для того, щоб полегшити підготовку до зовнішнього незалежного оцінювання, а також ознайомити майбутніх учасників із структурою тесту, публікуємо демонстраційні варіанти зошитів з англійської, французької, німецької, іспанської мов, примірники бланків для перенесення відповідей, а також зразки аудіотекстів до частини “Аудіювання”, – йдеться у повідомленні.

Зразки зошитів та аудіотекстів розміщено у розділі «Предмети ЗНО» у підрозділах «Завдання сертифікаційної роботи» на сайті УЦОЯО з предметів: англійська мова, німецька мова, французька мова, іспанська мова. Потенційні учасники тестування також мають можливість прослухати фрагменти текстів частини «Аудіювання» та потренуватися у виконанні завдань. Аудіофайл можна відтворити безпосередньо у підрозділі «Завдання сертифікаційної роботи».

Коментарі

Позначки: ,