Зміни у роботі громадського транспорту будуть після 22 травня, – Криклій

Новини 07 Травня, 2020 764

Фото ілюстративне.джерело: УНІАН

До 22 травня різких змін щодо громадського транспорту не буде, і більша кількість людей зможе користуватися ним після цієї дати.

Як пише «Четверта студія» з посиланням на УНІАН, про це розповів міністр інфраструктури Владислав Криклій.

“Якщо ми говоримо про більш широке коло, яке зможе використовувати громадський транспорт, то це вже після 22 травня. Однак можна зазначити, що буде функціонувати весь транспорт як в Україні, так і не в Україні в рамках нової реальності. Тобто тотальний масочний режим, обов’язковий температурні перевірки у місцях великого скупчення, постійна дезінфекція”, – каже він.

Тобто до 22 травня у Міністерстві інфраструктури змінювати норми щодо транспорту не планують. Ті правила, які зараз діють у містах, продовжують діяти далі. Це обмеження щодо кількості людей, у деяких містах проїзд за перепустками.

Складніша ситуація з метрополітенами. У міністерстві інфраструктури не кажуть, коли запрацює метро.

“Доволі важко буде у метро на рівні вагонів контролювати, скільки людей зайшло. Щоб організувати цей процес перевірки і такого важливого необхідного контролю, то це вимагає певного часу і організації. Тому теж на 22 (травня – ред.) ще точно ніхто не готовий”, – каже Криклій.

У київському метрополітені також не знають, коли їм дозволять працювати. Єдине, що там сказали, що до роботи у будь-якому форматі готові

“Метрополітен достатньо мобільне підприємство, хоч і здається, що у нас така масивна інфраструктура. Ми чекаємо конкретного рішення для того, щоб організувати роботу відповідно до того рішення. Ми утримуємо всю інфраструктуру метро у належному стані, щоб після ухвалення рішення на наступний день уже в передбаченому алгоритмі розпочати роботу”, – пояснила речниця Київського метрополітену Наталка Макогон.

Як повідомлялося, Кабінет міністрів України продовжив карантин в Україні до 22 травня. При цьому, з 11 травня буде зроблено низку послаблень карантину. Відкриють парки, сквери, зони відпочинку, салони краси, перукарні, літні майданчики кафе і ресторанів.

 

Коментарі

Позначки: , , , ,