Зеленський вчиняє проросійський реванш, – В’ятрович

Новини 19 Липня, 2020 112
Народний депутат фракції «Європейська Солідарність» Володимир В’ятрович

Народний депутат фракції «Європейська Солідарність» Володимир В’ятрович

Дії влади – це яскраве свідчення реваншу проросійських сил, про який ми попереджали під час виборів.

Про це заявив народний депутат фракції «Європейська Солідарність» Володимир В’ятрович на виїзній сесії Львівської обласної ради біля будівлі парламенту, пише Четверта студія.

«Те що зараз відбувається дає всі підстави говорити про реванш. Зараз рік як ми їздили з передвиборчою кампанією по Україні і слово реванш я часто використовував. Ми застерігали людей, що прихід до влади Зеленського і його компанії може означати російський реванш. На жаль, ми не помилилися. Критикували, що ми залякуємо людей, а це виявилось правдою. І найчіткіший реванш в гуманітарній сфері є бажання зруйнувати все, що нами було напрацьовано з 2014 року», – сказав він.

«Вчора була масова акція, яка не заплямувала день ухвалення Декларації про державний суверенітет. Я думаю невипадково саме в цей день хотіли ухвалити законопроект Бужанського. Ми цього не дозволили. Більше того, ця акція призведе до того, що це питання 32 в порядку денному. Але нам треба бути пильними», – наголосив політик.

«Сьогодні останнє пленарне засідання на цій сесії. Для мене це новий досвід, але, на жаль, ми зараз не створюємо там щось нове. В нас інша місія – захищати, бути вартовими того, що ми створили дотепер. Поки що нам вдалося недопустити ухвалення цілої низки дурнуватих і шкідливих для країни рішень. Сподіваюся в ролі вартових української ідентичності ми можемо бути разом і опиратися на вашу допомогу. Ми не дозволимо реваншу поширюватися далі», – додав він.

Коментарі

Позначки: ,