Зеленський має зустрітися з лідерами фракцій перед Нормандською зустріччю, – Геращенко

Новини 02 Грудня, 2019 24

Ірина Геращенко

Президент України Володимир Зеленський має зустрітись з лідерами фракцій Верховної Ради та поінформувати про переговорні позиції, які він представлятиме на нормандській зустрічі у Парижі.

Таку вимогу озвучила співголова фракції “Європейська Солідарність” Ірина Геращенко під час засідання погоджувальної ради, пише Четверта студія.

“Сьогодні країну і експертне середовище найбільше турбує план – чи існує він взагалі, – з яким президент Зеленський поїде на Нормандський формат у Парижі”, – зауважила вона.

“В цьому контексті ми звертаємося до президента України з ініціативою напередодні поїздки зустрітися з лідерами парламентських фракцій для того, щоб ми разом обговорили ті “червоні лінії”, які неприпустимо переходити, в тому числі і в парламенті”, – наголосила Ірина Геращенко.

Вона підкреслила, що фракція “Європейська Солідарність” твердо наголошує на виключно тимчасовому статусі здійснення місцевого самоврядування за особливим порядком у тимчасово окупованих районах Донецької та Луганської областей.

“Наша політична сила ніколи не підтримає жодного законопроекту, де буде підтверджено постійний статус особливостей місцевого самоврядування. Я хочу наголосити, що ми голосували тільки за тимчасовий статус”, – наголосила політик.

“Ми ніколи не підтримаємо нічого, що буде працювати на федералізацію, на прямі переговори з бойовиками для того, щоб вивести Росію з-під санкцій і заморожування конфлікту”, – заявила Ірина Геращенко.

“Дуже важливо, щоб напередодні цієї зустрічі президент знайшов час зустрітися з лідерами парламентських фракцій, які представляються суспільство”, – ще раз підкреслила вона.

Коментарі

Позначки: