Затриманням Гладковського відволікають увагу від “формули Штайнмайєра”, – адвокат Волинець

Новини 18 Жовтня, 2019 113
Олег Гладковський. Фото: УНІАН.

Олег Гладковський. Фото: УНІАН.

Затримання експершого заступника секретаря РНБО Олега Гладковського має скоріше не юридичні, а політичні підстави.

Про це заявив адвокат Олега Гладковського Руслан Волинець журналістам, передає Depo.ua.

“Цей факт затримання він був потрібен не в юридичному сенсі, а більше для того, щоб переакцентувати суспільства і громадськості з тих питань, які зараз нагально існують в суспільстві і його турбують. Ми розуміємо і “формулу Штайнмайєра” і реакцію суспільства на ці події”, – наголосив Волинець.

За його словами, це було зроблено “для того, щоб була нова хайпова новина у конкретний момент”.

“Судячи з новинних стрічок вчора – ця мета таки досягнута. Тому що ця новина топ номер один, і напевно буде сьогодні і завтра. Тому можливо в цьому якась мета”, – зауважив адвокат.

Руслан Волинець додав, що затримання Олега Гладковського було безпідставним і відбулося з порушенням закону.

“Я категорично заявляю, що це відбулося з грубим порушенням діючого законодавства. Людина знаходиться в ІТТ без ухвали суду”, – сказав адвокат.

Волинець наголосив, що його підзахисний співпрацював зі слідством, з’являвся на допити, надавав необхідну слідчим інформацію. Адвокат додав, що після звільнення з держслужби Олег Гладковський понад десять разів виїжджав за кордон і повертався в Україну.

“Особа затримана без ухвали суду, особі підозра не пред’явлена. І наголошую на момент затримання підозри фактично не існувало”, – додав він.

Адвокат зазначив, що зі слів Генерального прокурора України стало відомо, що на момент затримання Гладковського підозра ще тільки готувалася.

“Ця інформація пішла навіть не від нас про те, що підозра готується. А в протоколі пан Гладковський вже називається “особа, що підозрюється”, – зауважив він.

Коментарі

Позначки: ,