«Європейська Солідарність» вимагає виділити кошти для боротьби із повінню у західних областях України

Новини 23 Червня, 2020 293

Фото: ФБ/Микола Княжицький

Влада проґавила чергову кризу – масштабне стихійне лихо охопило вже 8 областей України

Фракція «Європейська Солідарність» вимагає в уряду негайно провести позачергове засідання та виділити з резервного фонду бюджету кошти для боротьби із повінню та подолання наслідків стихійного лиха у західних областях України.

Про це у Фейсбуці повідомив народний депутат від “Європейської Солідарності” Микола Княжицький, пише Четверта студія.

“Влада проґавила чергову кризу – масштабне стихійне лихо охопило вже 8 областей України. Зокрема, Івано-Франківська та Чернівецька області потерпають від повені: зруйновано десятки кілометрів доріг, знищено дамби та мости, затоплені десятки сіл, пошкоджено сотні будинків, постраждали домогосподарства тисяч українців. Цілі села залишись відрізаними від цивілізації і наразі покинуті на поталу негоді”, – написав Микола Княжицький.

Нардеп додав, що влада демонструє злочинну недбалість, ігноруючи стихійне лихо, яке зачепило десятки тисяч наших співгромадян. Досі не виділені кошти для боротьби з масштабними повенями, які загрожують всьому регіону.

“На початку весни Верховна Рада виділила понад 64 мільярди гривень для боротьби з коронавірусною хворобою, однак за три місяці влада використала лише 1% від цієї суми. Натомість, в розпал епідемії вони виділяють десятки мільярдів з фонду протидії коронавірусу начебто «на ремонт доріг»”, – нагадав політик.

Фракція партії «Європейська Солідарність» вимагає терміново виділити з резервного фонду бюджету кошти для протидії стихійному лиху у західних областях , ліквідації наслідків повені та надання допомоги громадянам, що потерпіли від стихії.

“Крім того, кошти, які влада безпідставно вилучила з фонду боротьби COVID-19 та передала на «ремонт доріг», мають бути негайно спрямовані у місцеві бюджети для швидкої і ефективної боротьби з повенями”, – наголосив Княжицький.

Фракція «Європейська Солідарність» вимагає в уряду негайно провести позачергове засідання та виділити з резервного…

Опубліковано Миколою Княжицьким Вівторок, 23 червня 2020 р.

Коментарі

Позначки: , , ,