УПЛ: Шахтар розгромив Львів в останньому матчі сезону

Новини 31 Травня, 2019 61

ФК “Шахтар” Донецький “Шахтар” у виїзному матчі 32-го туру УПЛ переміг “Львів” з рахунком 3:0.

У першому таймі команди голів не забивали.

Після перерви Дентіньо вивів гірників вперед. Бразилець замкнув простріл Манора Соломона. На 78-й хвилині Тарас Степаненко подвоїв перевагу гостей, точно пробивши під поперечину. Через кілька хвилин Микола Матвієнко встановив остаточний рахунок матчу.

“Шахтар” посів перше місце в УПЛ, випередивши “Динамо” на 11 очок.

Також гірники в сезоні 2018/19 виграли Кубок України. “Львів” не зумів поборотися за місце в єврокубках і завершив чемпіонат на 6-й позиції.

Львів – Шахтар 0:3

Голи: 0:1 – 65 Дентіньо, 0:2 – 78 Степаненко, 0:3 – 85 Матвієнко.

Львів – Сарнавський, Приймак, Адамюк, Вісенте, Мартан, Пентелейчук (Химчак, 46), Липі, Педро Вітор, Рожеріо Шина (Іваночко, 80), Бруно Дуарте, Алваро (Брама, 87).

Шахтар – Кудрик, Матвієнко, Бутко, Хочолава, Бондаренко, Дентіньо, Коваленко, Фернандо Педро (Тете, 70), Маркос Антоніо, Сіпріано (Степаненко, 61), Соломон (Марлос, 76)? – повідомляє УНІАН.