У Самборі виробляють цеглу без робітників

Новини 02 Жовтня, 2020 9 777

Фото ілюстративне з відкритих джерел

За документами працює лише керівний склад

У Самборі на цегляному заводі офіційно працювали лише працівники керівного складу.

Як пише «Четверта студія» з посиланням на ГУ Держпраці у Львівській області, інспекційне відвідування з питань оформлення трудових відносин проведено у товаристві, котре займається виробництвом цегли у місті Самбір.

Як зазначається, за результатами проведення перевірки, інспектори праці встановили, що у трудових відносинах з товариством перебувають лише працівники, котрі займають посади керівного складу. Документів, про укладення трудових відносин з працівниками робочих спеціальностей керівництвом товариства для перевірки не представлено.

«Однак, за місцем здійснення діяльності інспектори праці таки зафіксували за виконанням трудових функцій 5 працівників робітничих професій. Нелегально трудові функції виконували особи, коті займались складанням цегли, її погрузкою тощо. Один із працівників повідомив, що працює у товаристві неофіційно вже понад 2 роки, інший – більше 10 років»,- інформує ГУ Держпраці у Львівській області.

За використання праці незадекларованих працівників керівництво товариства понесе адміністративну відповідальність, передбачену частиною 3 статті 41 КУпАП, а суб’єкт господарювання – фінансову (у вигляді штрафу) передбачену статтею 256 КЗпП України.

 

Коментарі

Позначки: , ,