У ритмі пристрасного танго. Концерти при свічках у Львівській філармонії

Новини 18 Листопада, 2023 132

Теплий вечір при свічках. У Львівській філармонії продовжується цикл затишних концертів при свічках. 18 листопада подія  «У ритмі пристрасного танго».

Початок о 18:00, повідомили організатори Zahid Concert Agency, пише Четверта студія.

Подія буде присвячена вічному та найпрекраснішому почуттю – коханню. Коханню, яке втілилось в одному з найпопулярніших жанрів у світі – танго.

«Музика, що захоплює у вир пристрасті, натхнення та любові. Романтична атмосфера при свічках та витончене танго у затишний осінній вечір! Разом з тим, гостей заходу пригощатимуть шампанським та солодощами! І все це входить у вартість квитка!», – зазначили організатори.

Ритм пристрасного танго й стане провідним у події, та буде звучати у виконанні ансамблю «ВИСОКИЙ ЗАМОК»: від пристрасного «Лібертанго» Астора П’яццолли чи романтичного «Petite fleur» Сіднея Беше до «лінивого» танго Джона Cаллівана. Також у цей вечір звучатимуть авторські ліричні пісні про кохання відомої української співачки Ірини Долі. Пристрасть музики передасть у пластиці тіла знана танцювальна пара у складі Віктора Сокрути і Соломії Кудин.

«Це буде теплий романтичний вечір, сповнений чудової музики та пристрасних ритмів танго. Особливої атмосфери його додадуть свічки, що прикрашатимуть концертний зал. Під час антракту гості матимуть можливість поспілкуватись, зробити у фоє фото з артистами та пригоститись шампанським. Тут  буде також романтична атмосфера – танцюватимуть дві пари, до яких можна буде доєднатися людям, які б хотіли себе спробувати у танці», – розповідає художній керівник проєкту Андрій Яцків.

Цей концерт стане наступною подією із масштабного циклу «тихих» проєктів – подій без яскравих світлових чи шумових ефектів, наповнених музикою, яка дозволить у наш складний час «перезавантажитись», знайти час для себе та хоч трішки переключитися.

Коментарі

Позначки: ,