У Львові за безпеку міста відповідатиме син депутата Єдиної Росії у Криму

Новини 18 Березня, 2021 21 930

Андрій Білий, фото Четверта студія

Безпека Львова перейшла до рук людини із Сімферополя

Начальником управління безпеки міста Львівської міської ради став одіозний чиновник Андрій Білий.

Про це пише Четверта студія з посиланням на Перець.

Підопічний Андрія Садового пройшов не малі кар’єрні зміни починаючи ще з 2017 року.

З листопада 2017 року Білий працював позаштатним радником Львівського міського голови Андрія Садового, а з травня 2018 року — заступником директора департаменту житлового господарства і інфраструктури. Крім того, як подейкують знаючі люди, поставлений на посаду для створення механізму повернення боргу міста перед ЛАЗом російському олігарху Ігорю Чуркіну, який має значно більші борги по зарплаті перед львів’янами, пише ГП.

Цікаво, що Андрій Білий закінчив Севастопольський національний технічний університет за спеціальністю «Радіотехніка». Але в якому році це трапилося і взагалі де і коли народився пан Білий на сайті ЛМР не зазначено.

Почнемо з фаховості Андрія Білого, якого міський голова представив у червні 2017 року як провідного фахівця у сфері громадського транспорту і інфраструктури з вражаючим досвідом роботи і неабиякими досягненнями. Реально, будучи на громадських засадах, позаштатним радником міського голови, він працював виконавчим директором  ЛКП «Львівелектротранс» із невеличкою, як для такого потужного і значимого комунального підприємства, зарплатнею (114 510,00 грн у 2017 році і 118 599,00 грн у 2018 році). Але дивно, що про це місце роботи не має згадки в публічній біографічній довідці Андрія Білого на сайті Львівської міської ради.

Попереднє місце роботи також надихає «2016-2017 — консалтингова компанія Drive Performance, керуючий партнер». Насправді ТзОВ «ДР.ПЕРФОРМ» у листопаді 2016 року заснував сам Андрій Білий (90%) разом із дружиною Галиною Білою (10%), з 17 видами діяльності, двома працівниками і річними оборотом аж 200 тис. грн. З серпня 2018 року керівником ТзОВ значиться дружина, яка водночас є підписантом ще в одному ТзОВ – рекрутинговій компанії «ПЕШН ТУ ПЕРФОРМ» (LIMITED LIABILITY COMPANY «PASSION TO PERFORM»), заснованої в жовтні 2017 року з 55 видами діяльності, в числі засновників якої були, до жовтня 2018 року, Андрій Білий і начальник відділу інформації та зв’язків з громадськістю комунального підприємства «Львівелектротранс» Іван Бондар. В січні цього року дисциплінарна комісія Львівської міської ради оголосила Андрію Білому догану за приховування інформації про цю компанію у своїй декларації, що є згідно з законодавством корупційним вчинком. Після розголосу цього інциденту у ЗМІ, сайти обох фірм оновили, додали в інтерфейс українську мову і забрали інформацію про Андрія Білого.

А тепер переглянемо досягнення цього посадовця у Львівській міській раді. Запровадження єдиного квитка стоїть на місці, так само як і покращення перевезень. А от щодо виплати заборгованості ЛАЗу перед російським олігархом Ігорем Чуркіним міська влада працює постійно. Отже, судові рішення Господарського суду Львівської області про стягнення з комунального АТП №1 боргів автобусного заводу датовані 27.10.2011 року, 14.05.2012 року і 20.08.2015 року. Однак, три роки Львівська міська рада не вчиняла жодних кроків щодо сплати боргів. Після того як Андрій Білий стає заступником директора департаменту житлового господарства і інфраструктури, 5 жовтня цього ж року, відразу після канікул депутатам Львівської міської ради пропонують ухвалу щодо підписання меморандуму, за яким комунальне АТП-1 має віддати 19,5 млн грн боргів ЛАЗу факторинговій компанії «Оптимум фактор» (37194782)однією із власників якої є Таїсія Саніна — дружина власника збанкрутілого ЛАЗу, російського бізнесмена Ігоря Чуркіна.

19 жовтня 2018 року міський голова Андрій Садовий публічно заявив, що на сьогодні Львів уже не має іншого варіанту, як заплатити за куплені раніше автобуси ЛАЗу. Завдяки ЗМІ підступний задум було розкрито і 26 жовтня депутати Львівської міської ради скасували свою ухвалу щодо підписання меморандуму і сплату 19,5 млн грн боргів ЛАЗу «Оптимум фактор». У підсумку, ще у серпні 2018 року Головне територіальне управління юстиції у Львівській області примусово зняли з рахунку ЛК АТП №1 24,6 млн. грн. на користь Фінансової компанії «Амадеус» (39713088), яка є на перший погляд непов’язаною з російським бізнесом і лише у судових рішеннях значиться правонаступником «Оптимум фактор».

Іншою, «утаємниченою» стороною Андрія Білого є його родина, а саме батько — Білий Леонід Олександрович. Станом на сьогодні Леонід Білий генеральний директор Приватного Акціонерного Товариства «Артвин», яке зареєстроване у м.Севастополь і займається вирощуванням винограду.

Крім того, Білий Леонід Олександрович є депутатом «Совета депутатов Верхнесадовского муниципального округа города Севастополя I созыва на непостоянной основе», тобто він балотувався в депутати в окупованому Криму і був обраний. Такої честі він удостоєний як «Пособник російських окупантів». Про нього ми знаходимо інформацію на сайті «Миротворець.» який, розміщуючи досьє людини в відкритому доступі просить правоохоронні органи розглядати її як заяву про скоєння особою злочинів проти національної безпеки України, миру і безпеки громадянства.

В інтерв’ю львівським журналістам Андрій Білий запевнив що не знає чим займається його батько. Однак, система Youcontrol знаходить зв’язок між тепер уже російською фірмою «Артвин», якою керує батько Андрія Білого і компанією «Оптимум фактор», яка отримала від міста через комунальне АТП1 більш ніж 24 млн.грн. за колись куплені у «Львівського автобусного заводу» автобуси. При цьому збанкрутілий завод, який належить російському олігарху має багатомільйонні борги по зарплаті перед працівниками, виплатити які більше просто не має з чого. Чому Андрій Білий, як висококласний фахівець навіть не намагався знайти механізм перекрити борг ЛАЗу перед львів’янами абсолютно зрозуміло, адже поставлений він був для того, щоб «вибити» борг міста на користь російського бізнесу.

Ось така історія. По суті проросійський, хоча україномовний високопосадовець Львівської міської ради, тихо займається шкідництвом зсередини, бо ж жодного поступу в очолюваному ним напрямку не видно.

Новина про Андрія Білого уже збурила соціальні мережі у Львові.

“Тато депутат Єдиної Росії в Криму, а сам Андрій Білий відповідатиме за безпеку Львова!”, – пишуть у спільноті “Цинічний Львів”.

Натомість у спільноті “ЛЬВІВ БЕЗ ЗАТОРІВ” просять Управління Служби безпеки України у Львівській області звернути увагу на цей факт.

“Тепер запитання до Служба безпеки України, як так сталося??? Знайомтеся, #нерагуль!!! новий в.о. керівника безпеки міста. Його батько, згідно з відомостями з різних джерел, в інтернеті в 2014 році балатувався та був обраний депутатом від єдіной росіі, який ще в грудні 2020 року здійсював прійом граждан!! Згідно з даними з сайту миротворець, його батько внесений в його списки, як пособник окупанта!!! Цікаво, чи отримає він нагороду за заподіяну шкоду бандерівцям???”, – йдеться у повідомленні.

Нагадаємо, уродженець Сімферополя Андрій Білий називав бажання львів’ян зберегти бруківку “божевіллям”.

Коментарі

Позначки: , ,