Уродженець Сімферополя Андрій Білий назвав бажання львів’ян зберегти бруківку “божевіллям”

Новини 24 Вересня, 2020 6 501

Андрій Білий

Скандальний заступник департаменту житлового господарства та інфраструктури Львівської міської ради, уродженець Сімферополя Андрій Білий назвав загальні збори жителів вулиці Степана Бандери та прилеглих вулиць у Львові щодо ремонту вулиці Степана Бандери “божевіллям перед виборами”.

Як пише Четверта студія, про це Білий написав у Фейсбуці.

“Божевілля перед виборами чи банальне незнання? Нагадую, вулиця Степана Бандери після реконструкції буде замощена бруківкою, слоти для паркування – бруківкою, зовнішня частина від трамвайних колій – бруківкою “римський камінь”, щоб зменшити шум від автомобілів”, – йдеться у повідомленні.

Він додав: “Тільки велосмуги будуть в асфальті, для зручності велосипедистів. А ще буде зручна плитка на хідниках для комфорту пішоходів. Проте хтось ініціює збори на “захист бруківки”. До речі, це добра можливість для тих, хто категорично проти бруківки на вулицях міста. Запрошую прийти і попрактикуватися. Якщо я правильно розумію цю ситуацію, то буде дуже гаряче”, – йдеться у дописі.

Додамо, що допис Андрія Білого одразу поширила спільнота “Гаряча лінія міста Львова”.

“Чи залишиться бруківка на вулиці Степана Бандери? Робимо репост, тому що хочемо, щоб ви знали правду. Більш того, будьте пильні та розважливі – схоже, що бажання заробити на порожньому місці бали в очах громади затемнюють у декого не лише розум, але й совість. Не кожен фейк, їх схоже буде багато, ми будемо мати можливість спростувати, тому шукайте лише перевірену інформацію з першоджерела”, – зазначається у спільноті при поширенні допису Андрія Білого.

Нагадаємо, Андрій Білий не є львів’янином – він уродженець міста Сімферополя.

У Львові 29 вересня будуть проводитися загальні збори жителів вулиці Степана Бандери та прилеглих вулиць, щодо ремонту вулиці Степана Бандери.

Божевілля перед виборами чи банальне незнання? :)Нагадую, вулиця Степана Бандери після реконструкції буде замощена…

Опубліковано Andriy Bilyy Четвер, 24 вересня 2020 р.

Коментарі

Позначки: , , , ,