У Львові триває реконструкція вулиці Степана Бандери (ВІДЕО)

Новини 07 Квітня, 2021 766

У Львові перекрили ще одну ділянку на вулиці Степана Бандери

Реконструкція вул. Степана Бандери триває. Зараз підрядна організація ТзОВ «Онур Конструкціон Інтернешнл» проводить роботи на трьох відрізках.

Про це пише Четверта студія з посиланням на прес-службу Львівської міськради.

Так, на ділянці від вул. Чупринки до вул. Карпінського завершують влаштування дорожнього покриття, від вул. Карпінського до вул. Антоновича – облаштовують каналізаційний колектор, а на ділянці від вул. Городоцької до вул. Героїв УПА триває демонтаж трамвайної колії і контактної мережі.

«Роботи з реконструкція вул. С. Бандери на відрізку від вул. Чупринки до вул. Антоновича ми розділили на дві частини. Так, на ділянці від вул. Чупринки до вул. Карпінського завершують роботи з влаштування дорожнього покриття, а від вул. Карпінського до вул. Антоновича облаштовують каналізаційний колектор.

Натомість на ділянці від вул. Городоцької до вул. Героїв УПА триває демонтаж трамвайної колії та трамвайної і тролейбусної контактної мережі», – повідомив Олексій Хміль, прессекретар ЛКП «Львівавтодор».

Нагадаємо, проектно-кошторисна документація на реконструкцію вул. С. Бандери була розроблена у 2020 році проектною організацією ТзОВ «ТрамДорПроект» на замовлення ЛКП «Львівавтодор».

Проектом реконструкції вул. С. Бандери передбачається: повне розбирання дорожнього одягу, трамвайних колій і тротуарів; зрізка зелених насаджень, які попадають в межі виконання робіт; реконструкція всіх інженерних мереж, згідно з наданими технічними умовами служб міста; влаштування проїзної частини і суміщених з нею нових трамвайних колій посередині вулиці; влаштування контактної мережі трамваю, вуличного електроосвітлення; влаштування вздовж проїзної частини з обох боків велосипедних смуг та, на окремих ділянках, – велосипедних доріжок; влаштування кишень для машин швидкої допомоги, аварійних служб та тимчасової стоянки машин мешканців будинків; влаштування тротуарів і пішохідних зон з забезпеченням умов для пересування маломобільних груп населення; благоустрій вуличного простору.

Загалом буде відремонтовано всю вулицю, протяжність якої 1,05 км. Замостять вулицю бруківкою. Виконує роботи ТзОВ «Онур Конструкціон Інтернешнл» на замовлення ЛКП «Львівавтодор». Загальна вартість реконструкції, згідно з договором підряду, укладеним між ЛКП «Львівавтодор» та ТзОВ «Онур», – 209 499 990 грн.

Нагадаємо, цього року закінчення ремонтних робіт на вулиці Степана Бандери не варто очікувати.

Нагадаємо, у Львові ремонт вулиці Степана Бандери уже став скандальним: там не раз виникали казуси.

Вартість ремонтних робіт завищили на 97 мільйонів гривень.

У Садового довго не хотіли визнавати, що вулиця буде розритою усю зиму.

21 жовтня 2020 року ремонтні роботи на вулиці Степана Бандери майже зупинялись.

12 народних депутатів України вимагали від Садового відповідей про ремонт цієї дороги, а Садовий прямо звинувачував мешканців у тому, що ремонтні роботи затягнуться у часі.

Бруківку із вулиці зберігають на Пластовій і її охороною займається “Львівводоканал“.

Через ремонт вулиці Степана Бандери львів’янин пропонує водіям їздити власним автомобілем через день.

Львівська обласна рада пропонувала Садовому облаштувати реверсний рух на вулиці Листопадового Чину, а львів’яни вимагали зберегти чотири смуги для руху транспорту.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: ЧАСТИНУ БРУКІВКИ ІЗ ВУЛИЦІ БАНДЕРИ ЗАБЕРУТЬ У НЕВІДОМОМУ НАПРЯМКУ

У ЛЬВОВІ ЗАКЛИКАЮТЬ СТАТИ НА ЗАХИСТ БРУКІВКИ НА ВУЛИЦІ СТЕПАНА БАНДЕРИ

САДОВИЙ МАНІПУЛЮЄ ІНФОРМАЦІЄЮ ПРО РЕМОНТ ВУЛИЦІ БАНДЕРИ

Коментарі

Позначки: , , ,