У Львові сьогодні відбудеться пікет кранівників

Новини 21 Жовтня, 2020 10 663

Скриншот ФБ/Трудова Галичина

Повідомляється про факти нелегального працевлаштування і примусової роботи на аварійних механізмах, – соцмережі

Кранівники пікетуватимуть будівельний майданчик компанії РІЕЛ.

Як пише «Четверта студія», про це повідомляє «Трудова Галична» у ФБ.

Як зазначається, акція відбудеться 21 жовтня о 9:30 за адресою вул. Б.Хмельницького, 116.

«До цього кроку Профспілку кранівників Львівщини змушує зарплатне шахрайство підрядника. Конфлікт відбувся ще в липні, коли оператора баштового крану Володимира Огорілко було в позазаконний спосіб звільнено, через його нарікання на аварійний стан тросу та інші несправності машини. В процесі конфлікту з’ясувалося, що роботодавець не обтяжував себе офіційним оформленням трудових відносин, хоча і отримав від Володимира всі необхідні дані.

За останні декілька місяців профспілка неодноразово зверталася до юридичного відділу компанії РІЕЛ, проте забудовник ігнорує звернення. За наявною інформацією критичні несправності на крані досі не усунуто, що наражає на небезпеку не лише працівників будмайданчику, але і перехожих прилеглих вулиць. В якості однієї з переваг майбутнього ЖК Брама, подається можливість “відвідування найменшими мешканцями християнського дитячого садочку”. Апеляція будівельних компаній до “безпечного простору”, “традицій” чи “християнських цінностей” розповсюджене явище. Втім, схоже що між такими маркетинговими кроками відділу продажу і реальними практиками забудовника немає нічого спільного», – зазначається у повідомленні.

Також наголошується на тому, що «слід також зауважити, що порушення трудових прав не є самостійним явищем. Підрядник, не виконуючи свої зобов’язання перед робітниками, із великою вірогідністю не виконає свої зобов’язання і перед інвестором, перед містом, перед своїми постачальниками. Профспілка кранівників Львівщини вимагає негайного погашення заборгованості перед Володимиром Огорілко і закликає представників інших будівельних спеціальностей займати активну позицію у захисті своїх прав».

У коментарі до даного повідомлення на сторінці “Трудова Галичина” у ФБ, керівник відділу зв‘язків з громадськістю КН РІЕЛ Олександра Кулій написала: “Профспілка кранівників Львівщини апелює до РІЕЛ і це також є суто маркетинговим ходом, оскільки п. В. Огорілко не є і ніколи не був працівником КН РІЕЛ. Як керівник відділу зв‘язків з громадськістю КН РІЕЛ, хочу запевнити, що наша компанія ніколи не затримувала йому заробітну платню і не звільняла з місця роботи. І п. Огорілко і представники Профспілки мають вирішувати ситуацію з безпосереднім роботодавцем, компанією підрядником. Зі свого боку ми звернемося до керівництва компанії-підрядника з проханням у стислі терміни дійти згоди зі своїм колишнім працівником і вирішити конфліктну ситуацію. Що стосується несправності баштового крану, то ми невідкладно зобов‘яжемо підрядника звернутися до Західного експертно-технічного центру чи іншої ліцензійованої експертної установи і негайно провести експертизу технічного стану баштового крана”.

Довідково. Ростислав Мельник, президент Корпорації нерухомості РІЕЛ. За­снов­ник Бла­го­дій­но­го фон­ду Ро­сти­сла­ва Мель­ни­ка, ві­до­мий ме­це­нат, фун­да­тор ре­а­бі­лі­та­цій­но­го цен­тру «Мо­дри­чі», пре­зи­дент Фе­де­ра­ції те­ні­су Львів­щи­ни, член на­гля­до­вої ра­ди Укра­їн­сько­го те­ні­сно­го клу­бу.

Як повідомлялося, у Львові будуть житловий комплекс на місці кладовища.

Кранівники пікетуватимуть будівельний майданчик компанії РІЕЛ. Акція відбудеться 21 жовтня о 9:30 за адресою…

Опубліковано Трудова Галичина Вівторок, 20 жовтня 2020 р.

Коментарі

Позначки: , , , , ,