Садовий замість латати ями у Львові продовжує загравати з поляками

Новини 14 Лютого, 2024 80

Мер Львова знову став експертом з міжнародних питань

Мер Львова Андрій Садовий замість латати ями у Львові продовжує загравати із поляками. Садовий знову прокоментував ситуацію із поляками.

Про це пише Четверта студія.

На своїй сторінці у соцмережах Садовий нагадав, що 12 лютого назвав «ницістю та ганьбою» дії групи польських протестувальників на кордоні, котрі розрізали болгаркою українські ТІРи, щоб зерно, яке ті везли транзитом до Литви, висипалось на дорогу.

«У відповідь віцеспікер польського Сейму порадив мені «випити склянку води», але медіа поширили також іншу частину його відповіді – про те, що я вживаю «бандерівську мову».

Це новий термін, якого ми ще не чули від публічних осіб. Особливо дивно почути таке від представника нової урядової коаліції. Мабуть, пан віцеспікер, який є випускником історичного факультету, зміг би розлого пояснити, що, на його думку, означають ці слова. Проте, як мер Львова – міста, що є найбільшим українським гуманітарним хабом у тилу цієї безжальної війни. Я не можу і не буду розпочинати з паном віце-спікером чергову хайпову суперечку. Що більше ми про це говоритимемо, то більше болгарок з’явиться на кордоні. Вибачте, але тут у нас усіх справді інші проблеми.

Дорогі польські друзі, дружбу яких ми пізнали у війні: міста-партнери та організації, які підтримали нашу екосистему реабілітації Unbroken, численні волонтери, медики, які евакуйовували наших поранених і продовжують працювати на «нулі», фахівці, які відновлюють пам’ятки і зберігають нашу спільну культурну спадщину, приватні особи, які прихистили українські родини, польські воїни, які разом відстоюють нашу свободу зі зброєю в руках – з Вами ми завжди говоритимемо однією мовою….», – йдеться у повідомленні Садового.

Коментарі

Позначки: ,