Православна церква України міцна і стрімко розвивається, – Павленко

Новини 06 Січня, 2020 49

День, коли Православна Церква України отримала Томос про автокефалію, назавжди увійшов в історію нашої держави, а сама Церква за рік зміцніла і стрімко розвивається. Про це на своїй сторінці у мережі Facebook пише народний депутат з фракції «Європейська Солідарність» Ростислав Павленко.

«Цей день – назавжди в українській історії. Незалежність Православної Церкви України, визнана Вселенським православ’ям – потужне підґрунтя духовної незалежності України.

За рік після вручення Вселенським Патріархом Томосу про автокефалію (незалежність) Митрополиту Київському і всієї України Епіфанію можемо впевнено сказати: Церква міцна і стрімко розвивається.

Вона рівна іншим 14 автокефальним православним Церквам, її незалежність визнають інші Церкви-сестри, і цей процес триває.

Мірою розвитку Церкви саме її існування, праця і щирий діалог розвіюватимуть міфи московської пропаганди – і українські православні єднатимуться у своїй, незалежній Церкві. Стверджуючи духовну незалежність України і її єдність з вільним світом, а не русскім міром», – переконаний Ростислав Павленко.

Коментарі

Позначки: ,