На Львівщині вчителі та батьки перекриватимуть трасу Київ – Чоп

Новини 09 Квітня, 2024 43 774

Андрій Закалюк очолив управління освіти Львова

Через Садового

10 квітня об 11:00 у Львові відбудеться прес-конференція на тему “Перекриття траси Київ – Чоп. Вчителі та батьки учнів ЛСЗШ №96-МЖК-1 йдуть на радикальні кроки”.

Про це інформує Львівський прес-клуб, пише Четверта студія.

“Перекриття траси Київ – Чоп. Вчителі та батьки учнів львівської середньої загальноосвітньої школи №96-МЖК-1 йдуть на радикальні кроки”.

Організатори пресконференції: представники вчительського та батьківського колективів школи № 96 – МЖК-1.

Учасники пресконференції:

Галина Михайлик, звільнена директорка школи №96-МЖК-1;

Андрій Петришин, адвокат;

представники батьківської і вчительської громади школи — Андрій Сивак, Тетяна Куцир, Людмила Ступець, Марія Петрук.

“Стаття 60 Конституції України, – Ніхто не зобов’язаний виконувати явно злочинні розпорядження чи накази. За віддання і виконання явно злочинного розпорядження чи наказу настає юридична відповідальність”, – пише адвокат Андрій Петришин.

Довідка від організаторів

У львівській середній загальноосвітній школі № 96-МЖК-1 виник конфлікт, який спровокувало свавілля чиновників Львівської міської ради та незаконні дії начальника управління освіти департаменту розвитку Львівської міської ради Андрія Закалюка.

Управління освіти Львівської міської ради як організатор конкурсу на посаду директора львівської середньої загальноосвітньої школи № 96-МЖК-1 порушило процедуру конкурсу і відтак — незаконно звільнила директорку школи Галину Михайлик. Колектив школи і батьківський комітет виступили проти результатів конкурсу і призначення нової директорки. Оскільки ЛМР не реагує на цей протест, вчителі та батьки учнів вирішили вдатися до кардинальних заходів.

Журналісти на пресконференції отримають ексклюзивну інформацію про конфлікт у львівській середній загальноосвітній школі № 96 – МЖК-1 з перших уст.

Пресконференція відбудеться 10 квітня об 11.00 у Львівському пресклубі за адресою: проспект Шевченка, 11, 2-й поверх.

Коментарі

Позначки: , , , , , ,