Маруся Звіробій подала документи в ЦВК

Новини 09 Лютого, 2021 201
Петро Порошенко та Маруся Звіробій. Фото: ЄС

Петро Порошенко та Маруся Звіробій. Фото: ЄС

Кандидатка у народні депутати від партії “Європейська Солідарність” у 87 окрузі на Прикарпатті Маруся Звіробій подала документи у ЦВК.

Звіробій заявила журналістам, що виборча кампанія на окрузі буде складною, оскільки проти неї кинуті потужні олігархічні сили, пише Четверта студія з посиланням на Прямий. 

“Проти мене люди, у яких надто багато грошей. Я заходжу в регіон, який практично повністю скуплений Коломойським.  Фактично зараз патріотичні сили будуть боротися з грошима”, – говорить кандидатка. 

Вона також зауважила, що після перемоги буде працювати над розвитком свого округу 

“Перші кроки, звісно, будуть для округу, тому що  я вступаю як в боротьбу за державу, так і в опіку над округом. Мене, як і всю Україну, хвилює і відсутність розвитку бізнесу у західних регіонах. Тому що через це люди їдуть за кордон. Я маю певні ідею, як зробити для людей, щоб великих туристичних бізнесів було більше, а не один “Буковель” і всі працюють тільки на нього. Це несправедливо”, – вважає Маруся Звіробій.

Що ж до загальнодержавних питань, то тут відома ветеранка вважає завданням номер один боротьбу за повернення українських територій. 

“Будемо говорити про Крим, про Донбас. Тому що нас просто втопили у якихось внутрішніх проблемах, причому фіктивно створених. Я вважаю, що ми вже достатньо насміялися, достатньо наплакалися і достатньо нарозважалися. Пора повертатися до боротьби, повертати наші території, повертати мир на цій землі”, – наголошує Звіробій. 

“Я йду і веду за собою кожну людину, яка стояла в обороні цієї держави. Мені однаково, що про це думають люди, які ухилялися від призову. Ми йдемо перемагати”, – переконана Маруся Звіробій.

Крім того, п’ятий президент України, лідер партії “Європейська Солідарність” Петро Порошенко закликав інші партії підтримати кандидатуру Звіробій на Прикарпатті.

Коментарі

Позначки: ,