Львівська облрада просить не залишати без грошей Українське товариство сліпих

Новини 23 Березня, 2021 135

Фото прес-служби Львівської облради

На сесійному засіданні депутати обласної ради адресували звернення до Верховної Ради та Кабінету Міністрів України, у якому просять не залишати без фінансової підтримки організацію, яка надає соціальні послуги особам з порушеннями зору.

Про це пише Четверта студія з посиланням на прес-службу ЛОР.

«Порушення зору визнане ВООЗ найважчою нозологією інвалідності, – йдеться у зверненні.  Діяльність осередків Всеукраїнської громадської організації  інвалідів «Українське товариство сліпих»  – це щоденна робота в багатьох напрямах для забезпечення життєдіяльності осіб з інвалідністю по зору».

Обласні депутати пропонують фінансувати не лише проєктну діяльність товариства, на рівні з усіма громадськими організаціями, а врахувати, що ця структура відстоює  інтереси незрячих і налічує в складі 2000 осіб з інвалідністю першої та другої груп, то ж їм необхідна вагомішої підтримки від держави.

Оскільки УТОС є інститутом громадянського суспільства, який має інфраструктурну мережу та матеріальну базу, депутати запропонували  розділяти фінансування діяльності організації на базове, що забезпечить діяльність  мережі осередків та окремо виділяти кошти на конкурси проєктів.

«Ми, депутати Львівської обласної ради, просимо відновити фінансування непромислової сфери Львівської обласної організації  Всеукраїнської організації інвалідів  «Українське товариство сліпих», – зазначено в документі.

Довідкоко:

Львівська обласна організація Всеукраїнської організації  інвалідів «Українське товариство сліпих», як громадська організація, відстоює  інтереси незрячих в частині надання пільг на житлово-комунальні послуги та проїзд у громадському транспорті. Також представники організації  ініціюють та долучаються до розробки й моніторингу місцевих програм через участь у комітетах доступності, дбають про максимальне забезпечення особам з інвалідністю  безперешкодного доступу до об’єктів медичної, культурної та соціальної сфер, громадського транспорту й вуличної мережі, забезпечують максимальний доступ до інформації, дозвілля та відпочинку.

Коментарі

Позначки: