Львів’янка потрапила в TОП-10 інтер’єр-дизайнерів Чикаго

Новини 03 Травня, 2020 750

Фото: Ukrainian People Magazine

Відразу 3 спеціалізованих видання для інтер’єр-дизайнерів включили емігрантку зі Львова Надію Гордон у топ-дизайнерів  міста Чикаго у США.

Як пише «Четверта студія» з посиланням на Ukrainian People Magazine, увага до деталей, вдало підібрані колір та текстура гармонійно поєднуються в сучасному та перехідному (transitional) стилях інтер’єрів  Nadia Gordon Designs. Надія Гордон  вважає, що головне завдання дизайнера – зрозуміти бачення свого клієнта, розширити його та втілити у реальність його індивідуальний стиль, – йдеться у повідомленні.

Українка за походженням Надія Гордон вважає, що секрет успішного проекту полягає у розумінні та розкриті бачення свого клієнта та подальшій його реалізації у інтер’єрі. Найбільша помилка, що може зробити дизайнер – це нав’язати своє бачення клієнтам. В результаті може вийти гарний інтер’єр, але він буде “чужим” для замовника, –  описує роботу Надії автор публікації.

У рейтингу також присутні Nate Berkus, Antony Michael та інші відомі дизайнери з Чикаго.

У 2005 році Надія Гордон емігрувала у США зі Львова. В 2013 році здобула диплом магістра за спеціальністю інтер’єр-дизайнер в  “Harrington College of Design”.

Коментарі

Позначки: , ,