Гройсмана ведуть у прем’єри, — джерела

Новини 17 Січня, 2021 5 100

Кабінет Міністрів Гройсмана склав повноваження. Фото: відкриті джерела.

Володимир Гройсман — експрем’єр (2016-2019), колишній мер Вінниці (2006-2014) та очільник партії “Українська стратегія Гройсмана” — може знову очолити український уряд.

Про це йдеться в статті Букв “Друга прем’єра Гройсмана: чи стануть плани з однієї дачі реальністю”, пише “Четверта студія”.

Кулуарами парламенту не перший місяць ширяться чутки про можливе повернення Гройсмана у крісло прем’єра вже навесні.

“Я чув про Гройсмана не раз, це вже постійна тема розмов. Особливо часто звучало, що “Гройсман нормальний прем’єр за свої гроші” під час ухвалення бюджету, коли мажоритарники згадували, як він вмів їх задобрити”, — сказав #Буквам співрозмовник серед “слуг”.

Менш як місяць тому депутат від “Слуги народу” з Вінниччини Максим Пашковський написав, що в парламенті проводили опитування про те, чи проголосували б депутати за призначення Гройсмана.

Сам Гройсман такі чутки не коментує. У вересні в інтерв’ю “Лівому берегу” Гройсман сказав, що не бачить сенсу ставати прем’єром без своєї фракції. Утім такий досвід у нього вже був.

Крім того, Гройсман давно розповідає на телеетерах, що він те чи інше радить “слугам”. І депутати факт такий консультацій підтверджують.

За інформацією видання, можливе повернення Гройсмана — ідея не президента Володимира Зеленського, а скорше осіб, наближених до олігарха Ріната Ахметова.

До того ж чутки про таке призначення часто пов’язані з посиденьками на дачі в одного відомого телевізійного журналіста, де збираються разом Арсеній Яценюк, Володимир Гройсман та Міхеіл Саакашвілі.

Крім того, Гройсман все частіше з’являється в етерах каналів Ахметова.

Коментарі

Позначки: ,