Стало відомо, хто у Львові увійде у партію Гройсмана

Новини 28 Грудня, 2021 901

Володимир Гройсман. Фото: politikus

Телеграм-канал “Таємниці Ратуші” повідомив, хто у Львові увійде у партію Гройсмана.

Про це пише Четверта студія з посиланням на повідомлення каналу.

“Пам’ятаєте ще про таку партію Варта? Добігають її останні дні.

Кілька днів тому наш підписник скинув цікаву інформацію про захід партії Гройсмана, де перебував Артем Хмиз та Валерій Веремчук. Зміну політичних вподобань останній зовсім не приховує. Цікаво, що у будь-якій нормальній партії перехід діючого депутата в іншу партію до завершення каденції спровокував би виключення з рядів партійців та навіть позбавлення мандату. Але мова не про Варту, яка по своїй суті була «клубом за інтересами».

До слова Українська стратегія Гройсмана на Львівщині обростає скандальними особистостями. Олександр Свіщов (співвласник Винниківської тютюнки) вміє розкладати яйця в різні кошики і запхав в партію Гройсмана свою пряму людину – депутатку Львівської міськради Лейлу Мелесову-Вальчак, яка зараз перебуває в Європейській солідарності.

В компанію з Веремчуком до Гройсмана перейшов і його давній соратник Тарас Ворко – також діючий депутат ЛМР від Варти. Вищезгадані особистості навіть підготували різдвяно-новорічну агітацію у стилістиці «УСГ».

У такій ситуації відверто шкода Ігоря Зінкевича, яким банально скористались, щоб пройти під брендом відомого громадського формування-фейсбук групи”, – йдеться у повідомленні.

Скрін

ІВ Четверта студія готова опублікувати позицію усіх зацікавлених сторін із цього питання.

Коментарі

Позначки: , , , , , , ,