Дорожники нарешті помітили ями на трасі “Київ – Чоп”

Новини 07 Січня, 2022 1 525

Служба автодоріг у Закарпатській області відрегувала на скарги на ямковість на автодорозі М-06 Київ-Чоп

Служба автодоріг у Закарпатській області відрегувала на скарги на ямковість на автодорозі М-06 Київ-Чоп.

Про це пише Четверта студія з посиланням на пост САД Закарпаття у Фейсбуці.

На даний час найбільше навантаження на автодорогу М-06 Київ-Чоп та на об’їзну Ужгорода. Це дороги з постійним транзитом не лише легкового, а й великовагового транспорту.

Зазначені дороги в попередні роки практично капітально не ремонтувалися, оскільки їхній стан, порівняно з іншими, був кращий.

Однак, через зношеність покриття та через інтенсивні опади, дощ та вологість, дуже швидко – протягом 6-12 годин – утворюються ями.

Підрядні організації приділяють максимум зусиль для їх ліквідації. Однак, через несприятливі погодні умови та тривалий технологічний процес, 1 бригада за добу може ліквідувати тільки 15 квадратних метрів. На даний час на ліквідації ямковості на М-06 працює 5 бригад. Однак, ями у дощову погоду з’являються в більших обсягах, ніж її можливо ліквідувати.

Ділянки з аварійною ямковістю позначені дорожніми знаками. Велике прохання до учасників дорожнього руху бути обережними, звертати увагу на знаки, дотримуватися безпечної швидкості.

Інформуємо також учасників дорожнього руху, що дороги через перевали на Н-09 (Мукачево-Івано-Франківськ-Львів) , Р-21 (Долина-Хуст) та Н-13 (Львів-Самбір) відремонтовані і без вибоїн. Тому рекомендуємо планувати поїздки в сторону Львівської та Івано-Франківської областей саме через них.

На 2022 рік заплановано повністю відремонтувати автодорогу Київ-Чоп на території Закарпаття.

“5 бригад зараз працюють над аварійними ямковими ремонтами. До прикладу, тут на 722-774 км автодорога М 06. Служба автомобільних доріг зацікавлена, щоб проблем в учасників дорожнього руху не було”, – йдеться у повідомленні.

Коментарі

Позначки: ,