До влади прийшов Антимайдан, але ми здатні захистити Україну, – Порошенко

Новини 18 Лютого, 2021 820
Петро Порошенко

Петро Порошенко

П’ятий президент України, лідер партії “Європейська Солідарність” Петро Порошенко та Марина Порошенко разом з родинами Героїв Небесної Сотні вшанували пам’ять загиблих майданівців.

Про це повідомляє Прямий, пише “Четверта студія”.

У меморіальних заходах також взяли участь народні депутати та депутати Київської міськради, громадські активісти, учасники Революції Гідності. Вони поклали квіти й лампадки до пам’ятного Хреста на Алеї Героїв Небесної Сотні.

“Сім років пройшло з того трагічного ранку 18 лютого, трагічних подій в Маріїнському парку, коли Україна втратила десятки своїх найкращих синів та доньок. І через 7 років судять не вбивць, не тих, хто віддавав накази на убивство українців, на знищення розвитку країни, її шляху в Європу, а тих, кого катували й проти яких робили замахи на життя”, – говорить Петро Порошенко.

“Достатньо красномовний приклад – це Тетяна Чорновол, яка пережила замах, вижила під час подій на майдані, коли на нас наступали. Її сьогодні звинувачують, і ця влада намагається її запроторити за ґрати. І багатьох інших волонтерів, добровольців, які боронили й боронять нашу державу, нашу честь і нашу гідність”, – обурюється п’ятий Президент.

“Чому так трапилося? Тому що зараз повернувся до влади Антимайдан. Коли люди Януковича і його поплічника Портнова сьогодні увійшли до владних кабінетів. Як вони туди потрапили ? Як вони отримали контроль над правоохоронною і судівською системою? Зусиллями Зеленського. Яким чином руйнується справа Майдану, коли на вимогу Путіна і вказівкою Зеленського з-під варти звільняються вбивці, співробітники “Беркуту” і віддаються Путіну для того, щоб зруйнувати справи Майдану? Це є позиція теперішньої влади”, – переконаний лідер “Європейської Солідарності”.

Порошенко наголосив, що вчора парламент проголосував дуже важливу і правильну Постанову, якою визнав Революцію Гідності однією з державотворчих подій в Україні.

“Але судити треба не по словах, а по справах. Бо фундаментом Революції гідності були європейські цінності, до яких, на жаль, вони не мають жодного відношення. Це – свобода слова, верховенство права, демократія”, – наголошує Порошенко.

Він застеріг владу від спроб атакувати проукраїнські телеканали.

“З вуст радника Зеленського ми почули, що вони збираються закривати українські канали. Телеканали, які кажуть правду, йому заважають жити. Ми дуже добре пам’ятаємо того, хто казав “эти козлы мешают нам жить”. Як же швидко Зеленський перетворюється на Януковича”, – говорить Петро Порошенко.

“Нічого у вас не вийде! Янукович теж намагався атакувати опозиційні канали, і подивіться, як він закінчив”, – застерігає п’ятий президент.

“Я – оптиміст. Я твердо вірю і в Україну і в Український народ. Я твердо вірю у співпрацю з нашими партнерами в Європі й США, які точно не втратили віри в Україну і в українців”, – переконаний лідер партії “Європейська Солідарність”.

“Нас – сила, ми – лідери опозиції й лідери довіри. І ми здатні захисти наш рух вперед, до Європи, до Європейського Союзу до НАТО. Наш рух вперед по дорозі цінностей, який започаткувала Революція Гідності. І ми точно переможемо.  Сьогодні на цьому святому місці ми це стверджуємо”, – резюмував Порошенко.

Коментарі

Позначки: ,