Чорногорія поки не дозволила в’їзд в країну туристам з України

Новини 01 Червня, 2020 93

фото: Ольга Броскова

Міністерство охорони здоров’я Чорногорії оновило список країн, громадянам яких дозволений в’їзд і перебування в Чорногорії з 1 червня. Україна до списку не потрапила.

Як пише «Четверта студія» з посиланням на УНІАН, про це повідомило МОЗ Чорногорії.

“Чорногорія, дотримуючись принципів і правил, викладених в ключових актах Європейської комісії, поступово координує підхід до відновлення свободи пересування та скасування внутрішнього прикордонного контролю”, – зазначено в повідомленні прес-служби МОЗ Чорногорії.

Як зазначили в чорногірському уряді, в’їзд дозволено з тих країн, де фіксують значне уповільнення поширення коронавірусу, зниження кількості нових випадків, а також, де кількість активних хворих не більше 25 на 100 тис. населення.

Зазначено, що в список увійшли країни Євросоюзу, Африки і Латинської Америки, а також Китай. України у списку немає. Також у списку немає США і Росії.

Як повідомлялося, наприкінці травня Чорногорія стала першою країною в Європі, в якій одужали від коронавірусу всі хворі, а також протягом 20 днів не фіксували жодного нового випадку захворювання.

Коментарі

Позначки: , ,