Від початку агітації за кандидатів у депутати місцевих рад на Львівщині відкрили сім кримінальних проваджень

Вибори-2020 20 Жовтня, 2020 94
Вибори на Львівщині. Фото 4studio

Вибори на Львівщині. Фото 4studio

Кримінальні провадження були відкриті за фактами викрадення банерів, агітаційних кубів та плакатів з передвиборчою агітацією кандидатів у депутати місцевих рад, пошкодження автомобілів кандидатів, а також за фактом зміни кількома десятками виборців адреси голосування

Правоохоронці закликають усіх, кому стало відомо про факти порушення виборчого законодавства під час проведення місцевих виборів, повідомляти про це у територіальні підрозділи поліції Львівщини або на оперативну лінію 102. Поліцейські реагують на такі повідомлення негайно.

Про це інформує відділ комунікації поліції Львівської області, пише Четверта студія.

Так, слідчі та дізнавачі територіальних підрозділів поліції Львівщини проводять досудові розслідування у кримінальних провадженнях, відкритих за ч.1 та ч.2 ст.185 (Крадіжка) Кримінального кодексу України, ч.2 ст.157 (Перешкоджання здійсненню виборчого права або права брати участь у референдумі, роботі виборчої комісії або комісії референдуму чи діяльності офіційного спостерігача) Кримінального кодексу України та ч.1 ст.158 (Надання неправдивих відомостей до органу ведення Державного реєстру виборців або інше несанкціоноване втручання в роботу Державного реєстру виборців) Кримінального кодексу України.

Кримінальні провадження були відкриті за фактами викрадення банерів, агітаційних кубів та плакатів з передвиборчою агітацією кандидатів у депутати місцевих рад, пошкодження автомобілів кандидатів, а також за фактом зміни кількома десятками виборців адреси голосування.

За результатами досудових розслідувань трьом особам слідчі територіальних підрозділів поліції Львівщини вже повідомили про підозри у вчиненні злочинів, зокрема, у крадіжках. В інших кримінальних провадженнях досудові розслідування тривають.

Коментарі

Позначки: , ,