У Львові викликали поліцію через проведення опитування Зеленського (ФОТО)

Вибори-2020 25 Жовтня, 2020 12 582

Фото: ФБ/Богдан Рабешко

У Львові громадяни викликають поліцію, щоб з’ясувати хто проводить опитування біля виборчих дільниць, оскільки особи, як перебувають біля дільницьз анкетами для опитування, не можуть пояснити кого представляють.

Як пише «Четверта студія», про це повідомляється у соцмережах.

«Невідома особа проводить якусь діяльність біля виборчої дільниці. На вимогу пред’явити документи і зареєструватись, категорично відмовляється. Таке цинічне порушення виборчого законодавства та прихована агітація переходять вже всі межі розумного», – написав на своїй сторінці у ФБ Богдан Рабешко, який перебував біля школи 90 міста Львова. Він також оприлюднив світлини з місця події.

Як зазначив на своїй сторінці  у ФБ Богдан Куфрик, «найбільше роботи буде в поліції. Вже три людини на дільниці написали заяви про це порушення. Треба набратися терпіння їх чекати. Їхала на виклик майже годину. Дівчатка не могли пояснити кого представляють, викликали старшого. Приїхали три бики котрі не могли пояснити, хто проводить опитування. Поліція з”ясувала особу лише одного. Тому раджу викликати поліцію!».

Коментарі

Позначки: , , ,