У Львові розповіли про фальсифікацію при підрахунку голосів на виборах до облради

Вибори-2020 31 Жовтня, 2020 215

Фото 4studio

На Львівщині працюють над недопущенням політичних сил «За Майбутнє», НРУ і Української Галицької партії до Львівської обласної ради, хоча вони є прохідними.

Про це повідомив Тарас Батенко, народний депутат України, Лідер партії “За Майбутнє”  під час преcконференції “Спроба фальсифікації результатів виборів до Львівської обласної ради” у Львівському пресклубі, пише DailyLviv.

За його інформацією, до Львівської обласної ради має проходити не 6 партій, як свідчать офіційні підрахунки 100% голосів, а 9.

Батенко звернувся до представників ЗМІ й правоохоронних органів з тим, що відбулись маніпуляції і фальшування під час підрахунку голосів. Результати паралельного підрахунку на 2 122 дльницях (а це 100%), показують, що до Львівської облрад твердо проходять 9 політичних сил. Але з власних джерел, каже нардеп, йому стало відомо, що відбулась фальсифікація з підрахунокм голосів для того, щоб підвести риску під шістьма партіями. Такого не було навіть за часів Януковича, зазначив він

– Ще є тиждень для остаточного підрахунку і паралельний підрахунок показує, що результати не є правдивими. У нас є підозра, що буде переписування протоколів виборчими комісіями. Хочемо наголосити, що виборчий кодекс карає за такі дії позбавленням волі від 5 до 7 років. Ми стежитимемо за процесом підрахунку і доведемо цю справу до кінця,- наголосив Батенко.

Тарас Батенко також звинуватив голову ЛОДА Максима Козицького і його команду, які, за припущенням нардепа, причетні до цих фальсифікацій.

Лідер партії «За майбутнє», нардеп Тарас Батенко заявив, що за результатами паралельного підрахунку голосів, проведеного низкою партій, до Львівської облради потрапляють дев’ять політичних сил:

«Європейська солідарність» – 30,85%
«Слуга народу» – 9,63%
«Самопоміч» – 8,66%
«Батьківщина» – 7,33%
«Голос» – 6,6%
«Свобода» – 6.01%
НРУ – 5,72%
УГП – 5,65%
«За майбутнє» – 5,28%.

Коментарі

Позначки: , , , ,