На Львівщині “слуги” фальсифікують результати виборів у обласну раду (ДОКУМЕНТИ)

Вибори-2020 31 Жовтня, 2020 1 691

Скриншот фото: ФБ/За майбутнє

За цим фактом вже поінформовані правоохоронні органи

На Львівщині відбувається фальсифікація результатів волевиявлення мешканців на виборах у Львівську обласну раду. Через невдоволення результатами виборів, на яких провладна партія зазнала поразки, вона всіма силами намагається «намалювати» кращий результат для себе.

Як пише «Четверта студія», про це зазначається у тексті заяви на сторінці «Львівщина ЗА  майбутнє» у ФБ.

Як  повідомляється,  на виборчій дільниці № 461318 на Старосамбірщині відбувається підтасовка результатів волевиявлення.

«Яскравий приклад: на виборчій дільниці № 461318 на Старосамбірщині відбувається підтасовка результатів волевиявлення. Підсумковий протокол з результатами голосування, який подають на обласну ТВК, відрізняється від попереднього протоколу. Варто зауважити: обидва протоколи підписані в той самий день та час. Як результат, в «переписаному» протоколі є суттєве збільшення кількості голосів за «Слугу народу» – більше на 31 голос», – повідомляється на сторінці  осередку партії «ЗА МАЙБУТНЄ».

Як наголошується, за цим фактом вже поінформовані правоохоронні органи.

«У вівторок на прес-конференції ми попереджали суспільство, журналістів та усіх учасників виборчого процесу, що ДВК будуть переписувати протоколи у більшу сторону на користь «Слуг народу». Очевидно, що замовники цього процесу нехтують попередженням. Хочу наголосити: ніхто не уникне відповідальності за свої дії, і рядові члени ДВК, і замовники», – наголосив керівник Львівського обласного осередку партії «ЗА МАЙБУТНЄ» Ігор Телішевський.

 

 

Коментарі

Позначки: , , , ,