На Львівщині перед відкриттям виборчої дільниці відсторонили члена ДВК

Вибори-2020 25 Жовтня, 2020 1 181

Фото: Буськ онлайн

Інцидент «ожидівські нові санжари»

Ще до відкриття виборчих дільниць маємо перший неприємний випадок, що мав місце у с. Ожидів Буського району у дільничій виборчій дільниці.

Як пише «Четверта студія» про це повідомляє «Буськ онлайн».

Як зазначається, члени ДВК одноголосно проголосували за відсторонення члена ДВК від участі в роботі комісії.

Як пише «Буськ онлайн», підставою для прийняття такого рішення, на думку учасників голосування, стала інформація, що пані Юлія (член ДВК) вчора відвідала похорон батька свого чоловіка, який помер із позитивним тестом на «коронавірус», а також те, що начебто він проживав разом із нею, а після, перебуваючи на стаціонарному лікуванні, відвідувала його у медичному закладі і як наслідок є контактною особою…

«Приємно, що між сторонами конфлікту був діалог і кожен мав можливість висловити свою позицію….

Як запевняють представники ДВК таке рішення ними прийнято, щоб насамперед захистити себе, свої родини, а також тих, хто прийде на виборчу дільницю…

Пані Юля і собі прокоментувала цю ситуацію: «померлий був приписаний разом із нею у с. Ожидів, але фактично останніх декілька років проживав у с. Боложинів і останній раз вона контактувала з ним 29 вересня 2020року…На похороні й дійсно була, але труна була опечатана і такою її привезли із медичного закладу, всі присутні дотримувалися заходів безпеки.

Ситуація неоднозначна. З однієї сторони – це найважливіше – власне здоров’я та життя, а з іншої сторони – це, на нашу думку, безпідставні звинувачення пані Юлії, як це було із ситуацією у Нових Санжарах….

А ще один цікавий момент – усі засідання ДВК до цього п. Юлія відвідувала і якщо, йти логікою членів комісії, то усі вони теж стали контактними особами….. Правда цього чомусь не визнають…

При спілкуванні із п. Юлією візуально жодних симптомів Ми не помітили і як запевнила вона – «на здоров’я не скаржиться».

А ще сьогодні на цю ж виборчу дільницю прийдуть віддати свій голос усі ті, хто був разом із пані Юлією на похороні, і вони теж не вважають себе «контактними»…»,- зазначається у повідомленні.

Коментарі

Позначки: , , , , ,