Львівська журналіст та волонтер закликала не продаватись під час місцевих виборів

Вибори-2020 14 Жовтня, 2020 728
Зеленського у Львові закликали вибачитись перед українцями. Фото: Ксенія Клим.

Фото: Ксенія Клим.

Напередодні місцевих виборів в Україні не можна продаватись ані дорого, ані дешево.

Про це під час відзначення Дня захисника України у Львові біля пам’ятника Тарасу Шевченку заявила журналіст, волонтер, матір бійця АТО/ООС Ксенія Клим, пише Четверта студія.

Вона також наголосила, що завдяки захисникам ми живемо сьогодні у безпеці.

«“Привіт, мамо, у нас все добре” – це ті слова, які приходять тобі на телефон. Ти притискаєш їх до серця і радієш, що написав син зі Сходу. Так склалось: не могли сидіти вдома від початку війни, їздилось на передову і бачили, що означає оте “добре”. Це – сирі окопи, це чай з сирої, але гарячої води, бо при температурі -30 градусів її не реально закип’ятити. Це – борщ без сметани, без м’яса.. Це – поранення, які ти ховаєш від своїх побратимів, щоб їх не розчарувати. Мені важко говорити, бо таких, як я і мій син – тисячі, десятки тисяч. Вони пройшли війну, на яку ніхто не сподівався. Ніхто не міг подумати, що до рук справді доведеться взяти зброю. Ще у 2014 році я себе тішила тим, що буду робити все, щоб моїй дитині не довелось воювати”, – розповідає Ксеня Клим.

Журналіст та волонтер наголосила, що 30 років тому потужній українській силі – НРУ – вдалось змінити хід нашої історії.

«Я вірю, що як і 30 років тому потужна політична сила – Народний Рух України – змогла змінити нашу історію, так ми і сьогодні повинні порвати зі всім, що тягне нас до “радянщини”. Як мама, як волонтерка, я благаю усім нам триматись разом. І напередодні 25 жовтня не продаваймось ні дорого, ні дешево. Пам’ятаймо про тих хлопців і дівчат, які тримають для нас небо там, на Сході України. Я рада, що сьогодні по місту ходять щасливі люди, це завдяки нашим захисникам. Я прошу, щоб ми відповідально поставились до того, куди будуть повертатись з війни наші хлопці і дівчата. Їм там, напевно, набагато простіше, бо там є “чорне” і “біле”. А у нас тут “затисалось” так багато різних кольорів, які насправді є гнилими і життя у них не має”, – підкреслила волонтер.

Ксенія Клим також закликала усіх не робити безвідповідальний вибір, щоб потім не довелось усім разом взятись і плакати у кутку.

“Пам’ятаймо: “Плач свободи ще не дав нікому, а хто борець – той здобуває світ”», – зазначила журналіст.

Коментарі

Позначки: , ,