Депутати Львівської обласної ради, – перелік прізвищ

Вибори-2020 01 Грудня, 2020 1 172

Фото прес-служби Львівської облради

Сьогодні відбувається І сесія Львівської обласної ради VІІІ скликання

Сьогодні, 1 грудня, відбувається І сесія Львівської обласної ради VІІІ скликання. Після оголошення результатів виборів депутатів Львівської обласної ради VІІІ скликання, які відбулися 25 жовтня цього року, обласні обранці урочисто склали присягу депутата Львівської обласної ради.

Як пише “Четверта студія” з посиланням на прес-службу Львівської обласної ради, від імені ради текст присяги зачитав найстарший за віком депутат Ігор Ковальчук. Інші депутати вголос повторили текст присяги:

“Я, (прізвище, ім’я, по батькові депутата), приступаючи до виконання повноважень депутата Львівської обласної ради, усвідомлюючи свою високу відповідальність, урочисто присягаю, що буду вірно служити Українському народові, неухильно дотримуватися Конституції України та законів України, сприяти втіленню їх у життя, охороняти права, свободи і законні інтереси громадян, сумлінно виконувати свої посадові обов’язки, неухильно захищати інтереси територіальних громад Львівської області”/

Опісля до новообраних депутатів звернувся капелан Львівської обласної ради о. Андрій.

Відтак до Львівської обласної ради VIІI скликання обрано 84 депутати від 9 політичних партій:

ПП “Європейська солідарність”:

  1. Баран Василь Степанович
  2. Березюк Ольга Миронівна
  3. Білас Всеволод Омелянович
  4. Буба Євген Іванович
  5. Буняк Степан Остапович
  6. Ганущин Олександр Олександрович
  7. Гичка Михайло Михайлович
  8. Гримак Ірина Ярославівна
  9. Демчина Роман Іванович
  10. Дзюдзь Михайло Семенович
  11. Доманський Володимир Володимирович
  12. Дуда Олег Романович
  13. Дума Андрій Романович
  14. Квурт Володимир Леонідович
  15. Кеньо Катерина Іванівна
  16. Кирилич Володимир Ігорович
  17. Козловський Григорій Петрович
  18. Мамчур Звенислава Ігорівна
  19. Риботицька Соломія Володимирівна
  20. Свіщов Віталій Олександрович
  21. Седіло Микола Григорович
  22. Стефанків Святослав Миколайович
  23. Супрун Ірина Анатоліївна
  24. Фенчин Олег Романович
  25. Цеголко Петро Павлович
  26. Швед Євген Васильович
  27. Шеремета Святослав Петрович
  28. Ярмола Анна Петрівна

ПП “Слуга народу”:

  1. Василько Олена Василівна
  2. Дейнека Анатолій Михайлович
  3. Доскіч Юрій Юрійович
  4. Іванченко Наталія Олександрівна
  5. Козицький Максим Зіновійович
  6. Тіщенко Олександр Володимирович
  7. Ткачук Павло Петрович
  8. Фединяк Роман Анатолійович
  9. Холод Юрій Ігорович

Об’єднання “Самопоміч”:

  1. Дворянин Парасковія Ярославівна
  2. Зубач Любомир Львович
  3. Кізима Роман Михайлович
  4. Кобецька Леся Миколаївна
  5. Кобзарев Олександр Володимирович
  6. Оленич Сергій Романович
  7. Письменна Тетяна Олександрівна
  8. Свистун Інна Василівна
  9. Хархаліс Володимир Романович

ВО “Батьківщина”:

  1. Гірник Євгеній Володимирович
  2. Дуліб’яник Андрій Ярославович
  3. Пилип Степан Романович
  4. Стецькович Іван Іванович
  5. Стечак Світлана Степанівна
  6. Сумало Назарій Михайлович
  7. Цибуля Леонід Йосифович

ПП “Голос”:

1 Вороновська Роксоляна Андріївна

  1. Галецька Наталія Богданівна
  2. Герус Іванна Ігорівна
  3. Дмитришин Роман Михайлович
  4. Добош Ростислав Олексійович
  5. Миляник Захар Богданович
  6. Хобзей Северин Павлович

ВО “Свобода”:

  1. Байтала Михайло Романович
  2. Леонов Едуард Володимирович
  3. Панькевич Олег Ігорович
  4. Сех Ірина Ігорівна
  5. Ситник Йосиф Степанович
  6. Чорна Галина Михайлівна

Народний Рух України:

  1. Гагалюк Богдан Миколайович
  2. Дзядик Сергій Євгенович
  3. Іщук Микола Васильович
  4. Ковальчук Ігор Васильович
  5. Мазур Юрій Миколайович
  6. Филипів Роман Степанович

ПП “Українська Галицька Партія”:

  1. Андрейко Віталій Васильович
  2. Кравець Ірина Дмитрівна
  3. Кульчицька-Волчко Марія Василівна
  4. Фольварочний Юрій Ярославович
  5. Чолій Тарас Богданович
  6. Щурко Іван Петрович

ПП “За майбутнє”:

  1. Бей Тетяна Богданівна
  2. Пляцок Анастасія Сергіївна
  3. Пелиховський Ярослав Володимирович
  4. Подвірний Тарас Михайлович
  5. Раделицький Юрій Орестович
  6. Саган Володимир Степанович

Перелік депутатів за алфавітом – ТУТ.

 

Коментарі

Позначки: ,